Auto do ślubu

Design Your Wedding / Auto do ślubu

Wedding.pl Poleca

AUTO DO ŚLUBU

WYNAJEM SAMOCHODU NA WESELE

Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz! Dlatego decydując się na auto do ślubu warto postawić na to, które wywoła efekt WOW, a takie z pewnością są nie wychodzące z mody klasyki. Wesele w stylu vintage, nowoczesne w mieście, a może z rustykalną nutą? Niezależnie od motywu uroczystości nasze samochody odnajdą się w swojej roli wręcz idealnie!

Oferujemy dwa modele kultowych samochodów marki Jaguar, w pełni odrestaurowanych i przygotowanych do wynajęcia. Wynajem samochodu na wesele odbywa się w Warszawie i okolicach, jednakże jeździmy także w innych miastach w Polsce. Wystarczy do nas napisać na adres kontakt@designyourwedding.pl i zapytać o szczegóły.

Ile kosztuje samochód do ślubu? Ceny uzależnione są od kilometrówki, obecności szofera i dodatkowych wariantów, takich ja, np. dekoracje. Niezależnie od wybranych wariantów każdy samochód posiada wewnątrz ślubny WELCOME PACK.


JAGUAR XJ12 z 1989 r.

Piękny i unikatowy w pożądanym kolorze „Navy Blue”, z wspaniałym silnikiem V12 pod maską. Proponowany przez nas moel występował w takich filmach, jak „Diana”, „Underworld” czy „Żelazna Dama”. Ponadto to był jednym z ulubionych aut, którymi jeździła Królowa Elżbieta II.

Auto została odrestaurowane, a także w pełni przygotowane do sezonu ślubnego. Wyposażone jest w kremowe, wygodne skóry, a także klimatyzację i dyskretnie umieszczoną kamerę cofania. Wnętrze zdobi oryginalne drewno (nie plastik!), a dokładniej orzech kalifornijski. Jest to ostatni z prawdziwych Jaguarów, ręcznie składany, a nie wyprodukwany masowo przez Forda.

Auto do ślubu JAGUAR XJ12 z 1989 r. Design Your Wedding

Samochód do ślubu jest w pełni sprawy, posiada oryginalny lakier z 1989 roku. Auto można wynająć samodzielnie lub z kierowcą. Posiada wystarczająco dużo miejsca, by móc wygodnie usiąść izrelaksować się w drodze do kościoła lub na salę weselną. Ponadto Jaguar XJ12 jest niezwykle fotogeniczny więc z pewności pozostawi piękną pamiątkię po równie piękntm dniu!

Zachęcamy do kontaktu i omówieniu szczegółów: kontakt@designyourwedding.pl 

Wynajem auta rozpoczyna się od 1 000 zł. W cenie znajduje się szofer oraz WELCOME PACK. Jest możliwość przewiezienia dodatkowej osoby (siedzącej obok kierowcy). Nie ma możliwości samodzielnego prowadzenia auta. Wynajem na terenie Warszawy i okolic.

Auto do ślubu JAGUAR XJ12 z 1989 r. Design Your Wedding (1)


JAGUAR XK8 z 1997 r.

Piękny i unikatowy w pożądanym kolorze „Racing Green”, z wspaniałym silnikiem V8 pod maską. Proponowany przez nas moel występował w filmie „Śmierć nadejdzie jutro” z 2002 roku.

Auto została odrestaurowane, a także w pełni przygotowane do sezonu ślubnego. Wyposażone jest w kremowe, wygodne skóry, a także klimatyzację i… radiem z włoskimi hitami! Wnętrze zdobi oryginalne drewno (nie plastik!). Ikona brytyjskiej motoryzacji w najbardziej klasycznym i pożądanym kolorze „Racing Green” może być Wasz, wystarczy, że się z nami skontaktujecie drogą mailową kontakt@designyourwedding.pl 

Samochód do ślubu jest w pełni sprawy, posiada oryginalny lakier z 1997 roku. Auto można wynająć tylko do jazdy samodzielnej bez szofera! Samochód jest dwudrzwiowy z miejscem tylko dla pasażera i kierowcy. Idealnie sprawdzi się na miejskich drogach i ślubach w minimalistycznym motywem. Ponadto Jaguar XK8 jest niezwykle fotogeniczny więc z pewności pozostawi piękną pamiątkię po równie piękntm dniu!

Zachęcamy do kontaktu i omówieniu szczegółów: kontakt@designyourwedding.pl 

Wynajem auta rozpoczyna się od 750 zł doba. W cenie znajduje się WELCOME PACK. Auto jest przystosowane do samodzielnej jazdy. Miejsce w środku jest tylko dla 2 osób. Wynajem na terenie Warszawy i okolic. Wynajem możliwy tylko na minimum 2 doby.

Auto do ślubu JAGUAR XK8 z 1997 r. Design Your Wedding


Zapraszamy do kontaktu!

kontakt@designyourwedding.pl

Z chęcią przedstawimy szczegółową ofertę cenową