Blog

Design Your Wedding / Kartki okolicznościowe  / Kartki Świąteczne od Design Your Wedding
kartki świąteczne od Design Your Wedding

Kartki Świąteczne od Design Your Wedding

Kartki świąteczne to wspaniały gest w kierunku bliskich Wam osób. Spraw, by te święta stały się wyjątkowe, a słowa płynące prosto z Waszego serca odnalazły swój dom. Poczuj Magię Świąt z najnowszą kolekcją kartek świątecznych od Design Your Wedding!

Przepiękne ilustracje wykonane przez Renatę Plachtę, ekologiczny papier, zapach świąt… tak własnie prezentuje się tegoroczna kolekcja kartek świątecznych. Ma być przepełniona ciepłem, harmonią, spokojem i przede wszystkim miłością. Bo to właśnie słowa pełne miłości powinny płynąć z ich wnętrza.

kartki świąteczne design your wedding

KOLEKCJA KARTEK ŚWIĄTECZNYCH

Tegoroczna kolekcja obejmuje trzy nowo powstałe ilustracje. Są to „Merry Merry Deer”, „Christmas Delivery” oraz „Christmas Snow Ball”. Każda z nich została okraszona ilustracją malowaną ręcznie, przez niesamowicie zdolną Renatę Plchatę. Kiedy wyobrażałam sobie tegoroczną edycję, wiedziałam, że do współpracy chciałabym zaprosić wyjątkową osobę, która w sposób delikatny i bardzo realistyczny przeniesie świąteczną wizję na papier.

Powierzając tak ważne zadanie czułam wewnętrzny spokój. Wiedziałam, że będzie pięknie i już nie mogłam doczekać się efektu końcowe, choć to był dopiero sierpień. Dokładnie tak, moje drogie. Prace nad kartkami rozpoczęły się w sierpniu i zakończyły w październiku. Dzięki temu miałyśmy pewność, że wszystko będzie tak, jak sobie założyłyśmy.


KARTKA ŚWIĄTECZNA „MERRY MERRY DEER”

MERRY MERRY DEER KARTKA SWIATECZNA DESIGN YOUR WEDDING

kartka świąteczna merry merry deer design your wedding


ILUSTRACJE

Zanim powstały te małe cuda ustaliłyśmy z Renią motyw przewodni, kolory, a także ułożenie elementów. Na tę potrzebę powstały specjalne szkice, na podstawie których wykonana została finalna ilustracja. Bardzo ważne jest, by wszytko zostało ustalone już na samym początku, gdyż ilustracje zostały namalowane ręcznie za pomocą akwareli – poprawki na zaawansowanym etapie tworzenia wręcz są czasem niemożliwe.

P.S. Dokładnie w taki sam sposób powstają projekty indywidualne Waszych zaproszeń ślubnych.

Gdy wszystko zostało ustalone, rozpoczęły się prace nad finalnymi ilustracjami. To najbardziej ekscytująca część procesu projektowego – wszystko nabiera barw, wyłaniają się kształty i szczegóły. Gotowe ilustracje są skanowane w wysokiej rozdzielczości, a następnie poddawane obróbce graficznej. To chwila na to, by „złożyć” kartki świąteczne pod druk, a także dodać logotyp czy odnośnik do strony www.


KARTKA ŚWIĄTECZNA „CHRISTMAS DELIVERY”

christmas delivery kartka świąteczna

kartka świąteczna christmas delivery design your wedding


PAPIER

Decydując się na tworzenie marki z ekologiczną papeterią ślubną i okolicznościową wybór papieru był z pozoru bardzo łatwy. Z pozoru, gdyż od początku wiadomym było, że wydruk odbędzie się na ekologicznych, certyfikowanych FSC papierach. Trudne zadanie dotyczyło wyboru koloru gdyż… samych odcieni koloru białego mamy aż 24!

Powracając do ekologii. Bycie eko jest bardzo ważne. Na przestrzeni ponad 2,5 roku wiele się nauczyłam z tego zakresu, podjęłam sporo prób, popełniłam masę błędów, ale teraz na przestrzeni czasu widzę, że konsekwentne dążenie do celu zwyczajnie się opłaca. Przede wszystkim dla środowiska. I choć wciąż zastanawiam się, ja uniknąć najgorszego – tj. transportu podczas, którego uwalnia się znaczna ilość CO2 do atmosfery, to cieszą mnie zwiększająca się ilość firm oferująca ekologiczne produkty.

Papier, na który się zdecydowałam posiada gramaturę 300g, jest gładki i delikatny w dotyku. Nie podlega starzeniu się, ponadto jest przyjazny dla środowiska. 

To właśnie na nim prezentowane ilustracje wyglądają jeszcze piękniej!


KARTKA ŚWIĄTECZNA „CHRISTMAS SNOW BALL”

kartka świąteczna christmas snow ball design your wedding


ZAPACH

Postanowiłam, że tegoroczna edycja zostanie otulona specjalnym zapachem świąt, tak by jeszcze mocniej poczuć zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Zapach ten powstał na bazie organicznego alkoholu, a także naturalnych olejków eterycznych, a więc są to pomarańcze, mandarynki, cynamon i kadziła.

PAKOWANIE

Każda kartka zostanie otulona w 100% biodegradowalną bibułkę w kolorze butelkowej zieleni, a także przewiązana bawełnianym sznureczkiem. Bibułkę, jak i sznureczek będziecie mogli ponownie wykorzystać przy pakowaniu własnych prezentów dla bliskich. Oferowane kartki świąteczne dostępne są w zestawie z kopertą.


KARTKI ŚWIĄTECZNE OD DESIGN YOUR WEDDING

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ KOLEKCJĘ I POCZUJ MAGIĘ ŚWIĄT

kartki świąteczne od design your wedding _

***

Kartki świąteczne: Design Your Wedding

Ilustracje: Renata Plachta

Pierniczki: Iga Sarzyńska Wzrusza Toruń