Blog

Design Your Wedding / Kartki okolicznościowe  / Kartki z życzeniami na ślub
kartka z życzeniami na ślub I Design Your Wedding

Kartki z życzeniami na ślub

Zbędny wydatek czy piękna pamiątka? Osobiście skłaniam się ku drugiej wersji, zwłaszcza jeśli kartki wręczamy bliskim nam osobom. Nie wspominając już o elemencie praktycznym. Gdzieś te $$$ włożyć trzeba!

***

Kartki z życzeniami na ślub mogą być zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne z silnym akcentem zabawowym, a nawet nawiązywać do przyszłych małżonków. Na rynku dostępnych jest wiele opcji, spośród których z pewnością wybierzecie coś dla siebie. Obecnie króluje moda na szukanie alternatywnych rozwiązań, dlatego też mocno na topie jest personalizacja wszelkich tworów papeteryjnych: na winietkach pisane są pseudonimy, zamiast numerków stołów znajdują się nazwy miast z których pochodzą goście, a w ramach prezentów ślubnych wręczane są portrety. Świetna sprawa! Przechodząc jednak do meritum wpisu, mam dla Was mały przegląd kartek z życzeniami na ślub dostępnych od zaraz u Design Your Wedding.


LISKI

Przegląd otworzy najnowsza kartka przedstawiająca… liski! Musicie przyznać, że Pani Lis w delikatnym wianuszku z kwiatów i Pan Lis w smokingu przedstawiają się niezwykle elegancko. Aż chciałoby się rzec „Szczęśliwego lisiego życia!”.

Kartka na ślub liski I design Your Wedding

WRÓŻBA MAŁŻEŃSKA

Wyjątkowa kartka, która wymaga aktywności ze strony Pary Młodej. Ilustracja przedstawia ciastko z wróżbą, które trzeba wyciągnąć (aby ułatwić sprawę przygotowana została karteczka z napisem „ciągnij”). Karteczki z wróżbami są przygotowane w dwóch wersjach do wyboru, a także mogą być wysłane z pustym miejscem do samodzielnego wpisania. 

Wróżba małżeńska I Design Your Wedding

TOSTER

Imprezowy toster i dwie urocze grzanki zwiastujące wspaniałe wydarzenie. Toast za Młodą Parę!

Toster I Design Your Wedding

OPEN BAR

To kartka, która świetnie sprawdzi się zarówno na weselach, jak i na wieczorach panieńskich. Idealna dla tych z Was, którzy najbardziej nie mogą doczekać się… kolorowych drinków! 

Open Bar I Design Your Wedding

MAKI

Kartka dla tradycjonalistów, którym wystarczy podpis „Gratulacje!”. Skromna ale wciąż wdzięczna idealna na rustykalne śluby w kameralnym gronie. 

kartka na ślub maki I Design Your Wedding

AWOKADO

Jedna z pierwszych kartek, która pojawiła się w ofercie i od razu zachwyciła niejednego kartkowego smakosza. Zaskoczone  Awokado łapię się za głowę i wykrzykuje „Holy guacamole! You’re married!”.

Awokado I Design Your Wedding

 

SZCZEGÓŁY

Każda z kartek zawiera reprodukcję cyfrową ręcznie malowanej ilustracji w technice akwareli. 

  • Cena: 10 zł/szt.
  • Wymiar: 105x148mm
  • Środek: pusty, do samodzielnego wpisania życzeń
  • Ekologiczna koperta. Dostępny kolor: eco
  • Typ papieru: kremowy, akwarelowy (246g)

Zamówienia można składać poprzez wiadomość e-mail: kontakt@designyourwedding.pl lub bezpośrednio kupić na stronie Design Your Wedding w serwisie Pakamera. A może interesuje Was własna, specjalizowana kartka, którą chcielibyście wręczyć Parze Młodej? Z chęcią przygotujemy indywidualny projekt – napisz do mnie i ustalmy szczegóły kontakt@designyourwedding.pl

kartka na ślub toster maki I Design Your Wedding


  • Zdjęcia przedstawiają przykładowe realizacje.
  • Podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT.
  • Podane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
  • Powyższy cennik obowiązuje od 3.02.2018 r. do 31.12.2018 r.