Blog

Design Your Wedding / Lifestyle  / Rabat 15% na zaproszenia ślubne
wielka letnia promocja -15% design your wedding _ rabat_

Rabat 15% na zaproszenia ślubne

Fantastyczna promocja na zaproszenia ślubne, z okazji zakończenia lata. Rabat -15% od zamówienia oraz 100 zł zniżki na projekty indywidualne zaproszeń.

Tego jeszcze nie było! Wielka promocja na otarcie łez po kończącym się lecie. Od 21 sierpnia aż do 30 września 2019 r. obowiązuje -15% na zaproszenia ślubne, a także 100 zł zniżki na projekty indywidualne zaproszeń. Niektórzy z przytupem wchodzą w nowy rok szkolny, my w kolejny sezon ślubny!

 

Rabat 15% na zaproszenia ślubne

Jeśli jesteście w trakcie poszukiwań tych jednych, jedynych wymarzonych zaproszeń ślubnych lub zależy Wam, by zaproszenia rozdać jeszcze przed Bożym Narodzeniem (lub w wigilijny wieczór), a równie dobrze, co czas cenicie jakość, to od 21 sierpnia macie możliwość skorzystania z 15% rabatu na zaproszenia oraz 100 zł zniżki na projekt indywidualny zaproszeń. Obie te promocje łączą się dlatego nie ma co zwlekać, czekać i się zastanawiać!

Szczegóły promocji

Promocja obowiązuje w dniach 21 sierpnia – 30 września 2019 roku i łączy się z innymi promocjami. Oznacza to, że na raz możecie zgarnąć aż dwa rabaty! Promocja dotyczy zarówno projektów gotowych dostępnych na stronie www, jak i projektów indywidualnych szytych na miarę Waszych potrzeb.

Jeżeli chcecie dokładnie przeanalizować dostępne zaproszenia, a także zobaczyć ich jakość na żywo i osobiście dotknąć każdego z dostępnych rodzai papierów zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego +48 509 912 220 w celu ustalenia spotkania, na którym w towarzystwie ciepłych napoi i pysznych słodkości będziecie mogli dokładnie zapoznać się z papeterią.

Uwaga! Spotkanie dostępne tylko dla osób mieszkających w Warszawie (nie realizujemy wyjazdów do klientów).


Regulamin promocji

  1. Organizatorem promocji jest marka Design Your Wedding, zwanym dalej Organizatorem.
  2. Promocja obejmuje zarówno projekty indywidualne, jak i gotowe dostępne na stronie www.
  3. Promocja obejmuje -15% rabatu od całości zamówienia na zaproszenia ślubne oraz -100 zł na projekt indywidualny zaproszeń. Zniżka dotyczy kolekcji basic, standard oraz premium.
  4. Rabat dotyczy zamówień złożonych w dniach 21.08-30.09.2019 r. drogą mailową na adres konakt@designyourwedding.pl 
  5. Promocja obejmuje zaproszenia na ilość nie mniejszą niż obowiązujące minimum danego wzoru.
  6. Promocja nie obejmuje kosztów wysyłki.
  7. Czas realizacji zgodny jest z podanym uprzednio terminem przez Organizatora.
  8. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
  9. Uczestnictwo w promocji jest równoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu.
  10. W sprawach nieregulowanych w niniejszej umowie zastosowanie znajdują odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.