Blog

Design Your Wedding / DYW od środka  / Umów spotkanie online lub stacjonarnie w Warszawie
Umów spotkanie Design Your Wedding (2)

Umów spotkanie online lub stacjonarnie w Warszawie

Umów spotkanie z Design Your Wedding! Widzimy się online przez Google Meets lub stacjonranie w kawiarnii na Warszawskim Ursynowie. Przy kawie lub herbacie i przyjaznej atmosferze rozmawiamy o zaproszeniach ślubnych i dodatkach weselnych.

Umów spotkanie online lub stacjonarnie w Warszawie w kilku prostych krokach. Wystarczy, że zobaczysz nasz kalendarz wybierzesz interesujący Cię przedział czasowy, dzień, godzinę i… tyle. Zero rejestracji, zero logowania. Podajesz tylko imię oraz adres e-mail do potwierdzenia. To wszystko!

***

Wielokrotnie prosiliście nas o spotkania osobiste. Nie zawsze jednak jesteśmy w stanie na bieżąco umawiać spotkania, dlatego postanowiliśmy skorzystać z wirtualnego kalendarza Calendly. Obecnie macie do wyboru 2 możliwości spotkania. Pierwsza z nich dotyczy 45 minutowej rozmowy online poprzez Google Meets. Co prawda będzie dzielił nas szklany ekran, jednakże to wciąż będzie okazja do szybkiego złpania się, odpowiedzenia na Wasze pytania i pokazania chociażby różnic w papierach.

Drugi typ spotkań jest dłuższy, gdyż wynosi 60 min. i odbywa się stacjonarnie w Warszawie, a dokładniej na Ursynowie w Green Caffè Nero (Aleja Komisji Edukacji Narodowej 18, 02-797 Warszawa). To jest czas gdzie przy kawie/herbacie i w przyjaznej atmosferze pokazuję Wam nasze wzory papeterii ślubnej. Będziecie również mogli na miejscu kupić próbki zaproszeń w formatach A6 lub A5, a także nasze kartki okolicznościowe.

Takie spotkania to doskonały czas na zadawanie pytań, rozwiewanie wątpliwości, pokazanie jak wypełnić m.in. nasz formularz zamówieniowy, czy określić timeline. To jest nasz czas dla Was – jesteśmy do Waszej dyspozycji! Przynosimy ze sobą wzorniki nie tylko zaproszeń ale i też kopert, odbić lakowych oraz papierów, a tych mamy naprawdę sporo.

UMÓW SPOTKANIE ONLINE LUB W WARSZAWIE

Umów spotkanie Design Your Wedding (1)

***

Sprawdź nasze wzory zaproszeń ślubnych. Mamy w ofercie wiele wzorów i wiele motywów, a jeśli interesuje Cię projekt indywidualny to zaprojektujemy papeterię z Waszych snów! W ofercie sklepu znajdują się także kartki okolicznościowe na (prawie) każdą okazję i zaproszenia na inne eventy. A jeśli chcesz poznać kulisy naszej pracy, to wpadnij na nasz Instagram.

No Comments
Post a Comment