Blog

Design Your Wedding / Lifestyle  / Urlop 24.09-12.10 2020r.
Urlop Design Your Wedding

Urlop 24.09-12.10 2020r.

Dzień dobry!

W dniach 24 września – 12 października 2020 r. pracownia Design Your Wedding jest zamknięta.

Oznacza to, że wszystkie zamówienia na kartki okolicznościowe, zaproszenia ślubne, czy dodatki weselne będą realizowane po 12 października. To samo dotyczy spotkań z Wami – jeśli macie ochotę zobaczyć się w Warszawie na kawie i poplotkować o Waszych ślubach lub ustalić szczegóły dotyczące papeterii, to będzie to możliwe dopiero po 12 października.

Udaję się do pięknego miejsca, w którym będę miała ograniczony dostęp do Internetu. Oczywiście przyszykuje Wam relację ale kontakt ze mną będzie mocno ograniczony. Czas nauczyć się odpoczywać!

Zostawiam Wam małą ściągawkę linków:

Wstępny cennik zaproszeń i dodatków weselnych znajdziecie tutaj ➡ https://designyourwedding.pl/cennik-zaproszen-slubnych-i-dodatkow-weselnych/

Szczegółowe informacje dotyczące projektów indywidualnych zaproszeń znajdują się tu ➡ https://designyourwedding.pl/projekt-indywidualny-zaproszen-slubnych-faq/

Informacje o próbkach znajdziecie tutaj ➡ https://designyourwedding.pl/zamow-probki/

Próbki zamawiamy drogą mailową po uprzednim sprawdzeniu dostępności wzorów. Ewentualnie zawsze możemy się umówić w Warszawie na spotkanie. Tak, czy siak wszystko odbędzie się po 12 października!

Do zobaczenia, do usłyszenia!

Nikoletta

Urlop Design Your Wedding