Jak zamawiać zaproszenia ślubne

Design Your Wedding / Jak zamawiać zaproszenia ślubne

JAK ZAMAWIAĆ ZAPROSZENIA ŚLUBNE

Jak zamawiać zaproszenia ślubne? Przygotowaliśmy dla Was dwa rozwiązania – dla tych, którzy lubią szybkie zakupy bez zbędnych formalności i dla tych, którzy lubią mieć dopieszczone wszystko na ostatni guzik. To, który z wariantów wybierzecie zależy już od Was. Zanim jednak przejdziemy do szczegółów pamiętajcie, że możecie umówić się z nami na spotkanie z papeterią w Warszawie – kliknij i umów termin, a także zamówić próbki zaproszeń ślubnych.

Złóż zamówienie przez sklep internetowy

Jest to zdecydowanie najwygodniejsza i najszybsza opcja zwłaszcza jeśli zależy Wam na czasie. Zaproszenia dostępne w sklepie internetowym dostępne są w przeciągu 10 dni roboczych. Podane ceny dotyczą tego, co widoczne jest na zdjęciu i co wchodzi w skład standardu, a więc:

  • zdecydowana większość zaproszeń sprzedawana jest na papierze docelowym, w jakim motyw został zaprojektowany. Stąd rozbieżność cenowa rozpoczynająca się od 6,50 zł/szt. z kopertą.
  • zdecydowana większość zaproszeń posiada już dodatkowy element w postaci dwustronnych kart RSVP/rebus i odbicia lakowe.
  • wszystkie zaproszenia nie posiadają personalizacji, a więc zostawiamy PUSTE MIEJSCE do samodzielnego wpisania imion i nazwisk zaproszonych gości, np. długopisem lub piórem.

Decyzja jaką musicie podjąć to jedynie wybór koperty, a czasem rodzaju zaproszenia, gdyż niektóre wzory takie jak m.in. Hortensje, czy Greenery posiadają taką opcję z automatu.

Uwaga! Prosimy o dokładne zapoznanie się z opisem produktu znajdującym się przy głównym zdjęciu. To właśnie tam wyszczególnione są najważniejsze cechy, a także to co jest lub nie jest w zestawie. Ps. zaproszenia ślubne dostępne w sklepie internetowym posiadają min. ilość zamówienia rozpoczynającą się od 20 sztuk.

Sprawdź ofertę sklepu internetowego.

Złóż zamówienie przez e-mail

Jak zamawiać zaproszenia ślubne w momencie kiedy interesuje Was więcej możliwości i chęć kontaktu ze sprzedającym? Wystarczy, że skontaktujecie się z nami drogą e-mail. To jest miejsce na dokładne ustalenia i przekazanie nam czego oczekujecie od swojej wymarzonej papeterii ślubnej. Ta opcja jest zdecydowanie dla tych, którzy chcą zamówić:

  • spersonalizowane zaproszenia w tym chcą skorzystać z możliwości, np. nadruku na kopertach.
  • kilka rodzajów zaproszeń z tym samym motywem, np. na ślub i wesele, na sam ślub, w formacie dwustronnym, otwieranym, dużym, małym, a nawet dwujęzycznym.
  • zaproszenia z dodatkowymi elementami niewystępującymi w cenie zaproszenia.
  • lub którzy chcą dokonać zmian w motywie graficznym, np. zmiana koloru, zmiana tekstu.

Uwaga! Od 1 kwietnia 2022 roku nie wykonujemy indywidualnych projektów rebusów ślubnych. Pełną ofertę rebusów znajdziecie tutaj.

Po przekazaniu nam szczegółów, wykonujemy podsumowanie, podajemy ceny oraz przedstawiamy kolejne kroki. Przesyłamy także formularz do wypełnienia (rozszerzenie pliku: excel).

Napisz do nas wiadomość e-mail

Jak zamawiać zaproszenia ślubne

Niezależnie od tego, którą opcję wybierzecie, pamiętajcie, że jesteśmy dla Was! Możecie spokojnie kontaktować się z nami drogą e-mail lub telefoniczną. Rozwiejemy każde wątpliwości i pomożemy wybrać wymarzoną papeterię.

jak zamawiać zaproszenia ślubne Design Your Wedding