Prośba o błogosławieństwo

Design Your Wedding / Prośba o błogosławieństwo

Prośba o błogosławieństwo

Są takie chwile w życiu, gdy słowo “dziękuję” przechodzi nam z trudem. Łzy wzruszenia cisną się do oczu, a my nie jesteśmy w stanie wypowiedzieć, jak bardzo jesteśmy wdzięczni za każdą chwilę spędzoną z naszymi ukochanymi rodzicami. Z pomocą przychodzi przepiękna papeteria ślubna, która przekaże wszystko to, co macie w sercu. Forma wykonania przy prośbie o błogosławieństwo z powodzeniem, może zostać wykorzystana, również jako zaproszenie na ślub dla dziadków lub prośbę o pełnienie roli świadka.

Zestaw na zdjęciach przedstawia prośbę o błogosławieństwo drukowaną na papierze czerpanym o gramaturze 200g. Całość została otulona zachwycającą kopertą z papieru czerpanego, z wtopionymi płatkami chabrów. Niezwykłym dodatkiem uzupełniającym całość jest odbicie lakowe z napisem “miłość”, a także słodkie podziękowanie w postaci piernikowej oponki z płatkami chabrów lub piernikowego znaczka pocztowego również z zatopionymi, jadalnymi płatkami chabrów.

Oferowane przez nas prośby o błogosławieństwo, można dowolnie modyfikować, w tym m.in. zastąpić dostępny tekst, własną treścią czy dostosować prośbę o błogosławieństwo, do innego motywu dostępnego w naszej ofercie. W tym celu prosimy o kontakt drogą e-mailową.