REALIZACJE

Design Your Wedding / REALIZACJE

REALIZACJE

Realizacje, w których biorą udział nasze zaproszenia czy dodatki ślubne powinny być normą na stronie Design Your Wedding dlatego postanowiliśmy sukcesywnie dodawać zdjęcia z naszą papeterią. W tej specjalnie stworzonej zakładce możecie spodziewać się zarówno prawdziwych ślubów, które się już odbyły, jak i sesji stylizowanych, w jakich mieliśmy okazję brać udział. Mamy nadzieję, że te krótkie migawki pomogą Wam podjąć decyzje, dotyczące wyboru konkretnego motywu zaproszeń czy dodatków weselnych.

W Design Your Wedding dbamy o najmniejsze szczegóły, dlatego też zaproszenia ślubne stanowią tylko część naszej działalności. W ofercie znajdziecie również wszelkiego rodzaju dodatki weselne, począwszy od winietek, numerków na stoły, czy planów sali, a skończywszy na ilustrowanych drink menu, zawieszkach na drzwi hotelowe oraz wielu innych. Ponieważ w naszym słowniku nie istnieje słowo „niemożliwe” jesteśmy w stanie wykonać dla Was dosłownie wszystko. Dodatki weselne mogą być dopasowane do głównego motywu uroczystości lub zaproszeń lecz… nie muszą. Stawiamy na indywidualizm dlatego też z chęcią wykonamy dla Was projekty indywidualne.

Zarówno zaproszenia ślubne, jak i dodatki weselne wykonane są na certyfikowanych, ekologicznych papierach, najwyższej jakości. Dzięki temu macie pewność, że choć trochę przyczyniacie się do ochrony środowiska. Koniec z plastikiem, czas na wesela w zgodzie z naturą.


ŚLUB MAGDY & LECHA

Zacisze Anny Korcz w Pomiechówku oddalone o raptem 47 km od centrum Warszawy, zachwyca swoim naturalnym pięknem. To właśnie tam odbyło się wesele Magdy i Lecha, któremu towarzyszyły nasze dodatki z kolekcji zaproszeń ślubnych „Paproć”. Przygotowaliśmy numerki na stół, które zostały umieszczone w złotych ramkach, stojące winietki, leżące menu ślubne z przywiązanym podziękowaniem za przybycie.

realizacje dodatki weselne paproć design your wedding

Koordynacja: Maja Ramlo Amor Mio // Papeteria: Design Your Wedding // Kwiaty: Anna Wojtala

ŚLUB KAJI & SERGEY’A

Przenosimy się do Jaworowego Dworu, gdzie odbyła się uroczystość Kaji i Sergey’a w modnym, koralowym kolorze. Specjalnie na tę okazję powstały minimalistyczne dodatki weselne – jednostronne menu ślubne dla każdego gościa oraz winietki. Dodatki wydrukowane zostały na bardzo grubym papierze, a menu zostało dodatkowo okraszone hot-stampingiem, tj. złoceniem.

Koordynacja: Natalia Czop inlove.dekoracje // Papeteria: Design Your Wedding // Zdjęcia: KAPALA weddings

ŚLUB DOMINIKI & MARCINA

Uroczystość ślubna Dominiki i Marcina została zaplanowana na 8-go lutego i jeśli do tej pory myśleliście, że zimowe śluby nie są Waszą bajką to wystarczy spojrzeć na poniższe zdjęcia. Efekt końcowy jest wręcz obłędny! Dla Pary Młodej w pierwszej kolejności przygotowaliśmy zaproszenia ślubne z kolekcji „Igiełki”, a następnie na miesiąc przed weselem zajęliśmy się dodatkami. I tak oto powstało aż 5 wersji menu, do tego plan sali w formie kart, numerki na stół z nazwami zespołów oraz stojące winietki.

realizacje ślub dominiki i marcina igiełki design your wedding

Papeteria: Design Your Wedding


SESJE STYLIZOWANE

Dzięki zaufaniu, jakim zostaliśmy obdarzeni przez naszych Partnerów możemy brać udział w niesamowitych sesjach stylizowanych. To doskonała okazja do pokazania się – dla nas twórców, a także do zainspirowania właśnie Was. Jeśli szukacie nieszablonowych pomysłów, lecz boicie się, efektu końcowego, wystarczy spojrzeć na nasze zdjęcia, by wiedzieć, że to jest to.

STYLIZOWANA SESJA ŚLUBNA W CICHA 23

W ostatnim czasie mieliśmy zaszczyt i przyjemność uczestniczyć w sesjach stylizowanych organizowanych przez wspaniałe kobiety z branży ślubnej. Jedną z nich była ta organizowana we wspaniałym miejscu pod Warszawą. To właśnie w Cichej 23 spotkał się świetny team pod przewodnictwem Kasi i Oli. Całą relację zobaczycie we specjalnie powstałym wpisie klikając w ten link >>KLIK<<.

realizacje sesja stylizowana cicha 23

Organizacja: Love Team Wedding Planners // Papeteria: Design Your Wedding // Słodkości: Ciastko z dziurką // Fotograf: Między Nami

STYLIZOWANA SESJA ŚLUBNA W STODOLE MAZANÓWKA

Rewelacyjna ścianka za stołem Pary Młodej z książek, czarne okrągłe menu, świecie, krzesło z rattanu i zachwycająca modelka. Czy można zorganizować sesję w innych kolorach niż pastelowe? Można! Czy nadal taka ślubna propozycja jest zachwycająca? Ależ oczywiście, że tak! Po więcej zdjęć zapraszam Was na specjalnie przygotowany z tej okazji wpis na blogu >>KLIK<<.

realizacje stylizowana sesja ślubna w stodole mazanówka design your weddingOrganizacja: Natalia Czop inlove.dekoracje // Papeteria: Design Your Wedding // Fotograf: Maciej Repecki //

STYLIZOWANA SESJA ŚLUBNA W ARTBISTRO STALOWA 52

Kiedy dostajesz propozycje publikacji papeterii w Magazynie Wesele to nie odmawiasz, nawet jeśli działasz w przyspieszonym tempie. Telefon od Oli Woźniak „Nikola, potrzebuje zaproszeń i dodatków w motywie classic blue”, spowodował, że powstały minimalistyczne zaproszenia w układzie horyzontalny, podbite niebieską, akwarelową plamą. Analogicznie do zaproszeń powstały numerki, winietki oraz menu, a swoistą wisienką na torcie były podziękowania dla gości w formie mini pierniczków z jadalnymi płatkami kwiatów.

realizacje stylizowana sesja ślubna classic blue magazyn wesele design your wedding

Organizacja: Aleksandra Woźniak Ślubu Nie Będzie & Martyna Puchacz Flauers // Papeteria: Design Your Wedding // Fotograf: Mariusz Fijka // Dekoracje: Wypożyczalnia Gastro4rent

STYLIZOWANA SESJA ŚLUBNA W WELES BAR

Szalone 20-lecie międzywojenne – zabawa, goni zabawę, a przecież o to i w weselach chodzi. Tu nie ma miejsca na kompromisy, na zastanawianie się, co by było gdyby. Bawimy się tak, jakby jutro miało nie być, z najbliższymi u boku. Piękna suknia od Joanny Niemiec, rewelacyjne miejsce w Warszawie z najlepszymi koktajlami i zaproszenia… zaproszenia drukowane na papierze czerpanym. Czy może być piękniej?

realizacje stylizowana sesja ślubna

Organizacja: Design Your Wedding & Pink Lemon Event // Fotograf: Ola Kolanowska //  Suknia: Joanna Niemiec // Garnitur: Szyk Męski