REALIZACJE

Design Your Wedding / REALIZACJE

REALIZACJE

Realizacje, w których biorą udział nasze zaproszenia czy dodatki ślubne powinny być normą na stronie Design Your Wedding dlatego postanowiliśmy sukcesywnie dodawać zdjęcia z naszą papeterią. W tej specjalnie stworzonej zakładce możecie spodziewać się zarówno prawdziwych ślubów, które się już odbyły, jak i sesji stylizowanych, w jakich mieliśmy okazję brać udział. Mamy nadzieję, że te krótkie migawki pomogą Wam podjąć decyzje, dotyczące wyboru konkretnego motywu zaproszeń czy dodatków weselnych.

W Design Your Wedding dbamy o najmniejsze szczegóły, dlatego też zaproszenia ślubne stanowią tylko część naszej działalności. W ofercie znajdziecie również wszelkiego rodzaju dodatki weselne, począwszy od winietek, numerków na stoły, czy planów sali, a skończywszy na ilustrowanych drink menu, zawieszkach na drzwi hotelowe oraz wielu innych. Ponieważ w naszym słowniku nie istnieje słowo „niemożliwe” jesteśmy w stanie wykonać dla Was dosłownie wszystko. Dodatki weselne mogą być dopasowane do głównego motywu uroczystości lub zaproszeń lecz… nie muszą. Stawiamy na indywidualizm dlatego też z chęcią wykonamy dla Was projekty indywidualne.

Zarówno zaproszenia ślubne, jak i dodatki weselne wykonane są na certyfikowanych, ekologicznych papierach, najwyższej jakości. Dzięki temu macie pewność, że choć trochę przyczyniacie się do ochrony środowiska. Koniec z plastikiem, czas na wesela w zgodzie z naturą.


ŚLUB MAGDY & LECHA

Zacisze Anny Korcz w Pomiechówku oddalone o raptem 47 km od centrum Warszawy, zachwyca swoim naturalnym pięknem. To właśnie tam odbyło się wesele Magdy i Lecha, któremu towarzyszyły nasze dodatki z kolekcji zaproszeń ślubnych „Paproć”. Przygotowaliśmy numerki na stół, które zostały umieszczone w złotych ramkach, stojące winietki, leżące menu ślubne z przywiązanym podziękowaniem za przybycie.

realizacje dodatki weselne paproć design your wedding

Koordynacja: Maja Ramlo Amor Mio // Papeteria: Design Your Wedding // Kwiaty: Anna Wojtala

ŚLUB KAJI & SERGEY’A

Przenosimy się do Jaworowego Dworu, gdzie odbyła się uroczystość Kaji i Sergey’a w modnym, koralowym kolorze. Specjalnie na tę okazję powstały minimalistyczne dodatki weselne – jednostronne menu ślubne dla każdego gościa oraz winietki. Dodatki wydrukowane zostały na bardzo grubym papierze, a menu zostało dodatkowo okraszone hot-stampingiem, tj. złoceniem.

Koordynacja: Natalia Czop inlove.dekoracje // Papeteria: Design Your Wedding // Zdjęcia: KAPALA weddings

ŚLUB DOMINIKI & MARCINA

Uroczystość ślubna Dominiki i Marcina została zaplanowana na 8-go lutego i jeśli do tej pory myśleliście, że zimowe śluby nie są Waszą bajką to wystarczy spojrzeć na poniższe zdjęcia. Efekt końcowy jest wręcz obłędny! Dla Pary Młodej w pierwszej kolejności przygotowaliśmy zaproszenia ślubne z kolekcji „Igiełki”, a następnie na miesiąc przed weselem zajęliśmy się dodatkami. I tak oto powstało aż 5 wersji menu, do tego plan sali w formie kart, numerki na stół z nazwami zespołów oraz stojące winietki.

realizacje ślub dominiki i marcina igiełki design your wedding

Papeteria: Design Your Wedding

ŚLUB WIKTORII & KAROLA

Słodka i piękna realizacja dla Wiktorii i Karola z naszymi dodatkami weselnymi z kolekcji Classic Rose. Było subtelnie i elegancko! Okrągłe stoły zdobiło menu weselne w formacie DL oraz stojąca winietka z delikatnym pociągnięciem akwarelowego różu. Z kolei na słodkim stole królował Candy Bar i rozpiska w postaci A5.

Papeteria: Design Your Wedding // Słodki stół: Viki Cakes // Zdjęcia: Kinga Rybarczyk

ŚLUB Kasi & Bartka

Wesele w wielkim stylu z boho dodatkami w tle! Kasia i Bartek zdecydowali się na papeterię z kolekcji Soft Boho i nieskromnie powiem, że był to strzał w dziesiątkę, zwłaszcza jak nad całością czuwała Jola Kruszyńska. Okrągłe stoły zdobiło menu weselne w formacie DL, stojąca winietka a także stojący dwustronny numerek stołu. Para zdecydowała się także na plan sali w niestandardowym formacie, włożony do przepięknej ramy z lustrem na drewnianej sztaludze oraz karta win w formacie A4 w złotej ramie.

Dodatki weselne SOFT BOHO ślub papeteria Design Your WeddingPapeteria: Design Your Wedding // Kompleksowa organizacja wesela: Jola Kruszyńska // Zdjęcia: Angelika Lorek


SESJE STYLIZOWANE

Dzięki zaufaniu, jakim zostaliśmy obdarzeni przez naszych Partnerów możemy brać udział w niesamowitych sesjach stylizowanych. To doskonała okazja do pokazania się – dla nas twórców, a także do zainspirowania właśnie Was. Jeśli szukacie nieszablonowych pomysłów, lecz boicie się, efektu końcowego, wystarczy spojrzeć na nasze zdjęcia, by wiedzieć, że to jest to.

STYLIZOWANA SESJA ŚLUBNA CRAZY PLANT WEDDING

Mnóstwo roślin doniczkowych, industrialne wnętrza Europejskiego Centrum Solidarności, papeteria w stylu modern boho. Mix tych trzech elementów spowodował wyjątkową sesję stylizowaną w Gdańsku pod hasłem przewodnim Crazy Plant Wedding. Więcej o sesji, inspiracjach i ślubach less waste opowiada organizatorka przedsięwzięcia Marta Sauer w najnowszym wpisie >>KLIK<<.

STYLIZOWANA SESJA ŚLUBNA W CICHA 23 W ostatnim czasie mieliśmy zaszczyt i przyjemność uczestniczyć w sesjach stylizowanych organizowanych przez wspaniałe kobiety z branży ślubnej. Jedną z nich była ta organizowana we wspaniałym miejscu pod Warszawą. To właśnie w Cichej 23 spotkał się świetny team pod przewodnictwem Kasi i Oli. Całą relację zobaczycie we specjalnie powstałym wpisie klikając w ten link >>KLIK

Organizacja: Marta Sauer Bridal Blog // Papeteria: Design Your Wedding // Florystyka: Mały Park // Fotograf: Marta Kuczkowska //

STYLIZOWANA SESJA ŚLUBNA W CICHA 23

W ostatnim czasie mieliśmy zaszczyt i przyjemność uczestniczyć w sesjach stylizowanych organizowanych przez wspaniałe kobiety z branży ślubnej. Jedną z nich była ta organizowana we wspaniałym miejscu pod Warszawą. To właśnie w Cichej 23 spotkał się świetny team pod przewodnictwem Kasi i Oli. Całą relację zobaczycie we specjalnie powstałym wpisie klikając w ten link >>KLIK<<.

realizacje sesja stylizowana cicha 23

Organizacja: Love Team Wedding Planners // Papeteria: Design Your Wedding // Słodkości: Ciastko z dziurką // Fotograf: Między Nami //

STYLIZOWANA SESJA ŚLUBNA W STODOLE MAZANÓWKA

Rewelacyjna ścianka za stołem Pary Młodej z książek, czarne okrągłe menu, świecie, krzesło z rattanu i zachwycająca modelka. Czy można zorganizować sesję w innych kolorach niż pastelowe? Można! Czy nadal taka ślubna propozycja jest zachwycająca? Ależ oczywiście, że tak! Po więcej zdjęć zapraszam Was na specjalnie przygotowany z tej okazji wpis na blogu >>KLIK<<.

realizacje stylizowana sesja ślubna w stodole mazanówka design your wedding

Organizacja: Natalia Czop inlove.dekoracje // Papeteria: Design Your Wedding // Fotograf: Maciej Repecki //

STYLIZOWANA SESJA ŚLUBNA W ARTBISTRO STALOWA 52

Kiedy dostajesz propozycje publikacji papeterii w Magazynie Wesele to nie odmawiasz, nawet jeśli działasz w przyspieszonym tempie. Telefon od Oli Woźniak „Nikola, potrzebuje zaproszeń i dodatków w motywie classic blue”, spowodował, że powstały minimalistyczne zaproszenia w układzie horyzontalny, podbite niebieską, akwarelową plamą. Analogicznie do zaproszeń powstały numerki, winietki oraz menu, a swoistą wisienką na torcie były podziękowania dla gości w formie mini pierniczków z jadalnymi płatkami kwiatów.

realizacje stylizowana sesja ślubna classic blue magazyn wesele design your wedding

Organizacja: Aleksandra Woźniak Ślubu Nie Będzie & Martyna Puchacz Flauers // Papeteria: Design Your Wedding // Fotograf: Mariusz Fijka // Dekoracje: Wypożyczalnia Gastro4rent

STYLIZOWANA SESJA ŚLUBNA W WELES BAR

Szalone 20-lecie międzywojenne – zabawa, goni zabawę, a przecież o to i w weselach chodzi. Tu nie ma miejsca na kompromisy, na zastanawianie się, co by było gdyby. Bawimy się tak, jakby jutro miało nie być, z najbliższymi u boku. Piękna suknia od Joanny Niemiec, rewelacyjne miejsce w Warszawie z najlepszymi koktajlami i zaproszenia… zaproszenia drukowane na papierze czerpanym. Czy może być piękniej?

realizacje stylizowana sesja ślubna

Organizacja: Design Your Wedding & Pink Lemon Event // Fotograf: Ola Kolanowska //  Suknia: Joanna Niemiec // Garnitur: Szyk Męski