Kim jesteśmy

Design Your Wedding / Kim jesteśmy
Design Your Wedding zaproszenia ślubne

Ekologiczne zaproszenia ślubne

Każdym zużytym arkuszem papieru przyczyniamy się do niszczenia lasów. Dlatego z dumą możemy powiedzieć, że nieprzerwanie od 2017 roku realizujemy misję firmy, którą jest rozpowszechnianie idei ślubów w duchu #eko. Swoimi działaniami pragniemy zminimalizować zapotrzebowanie na papier kredowy. Zamiast tego, proponujemy ekologiczne rozwiązanie w postaci papieru makulaturowego. Chcemy zwiększać świadomość i krok po kroku zmieniać stosunek do branży ślubnej, jednocześnie przyczyniając się do poprawy warunków środowiska naturalnego.

W naszej ofercie znajdziecie przepiękne wzory zaproszeń ślubnych i kartek okolicznościowych zaprojektowanych przez wspaniałe ilustratorki. Każdy ze wzorów powstał na bazie ilustracji malowanych akwarelą, a następnie przeniesiony został w formie digitalowej. Zaproszenia występują w zestawie z kolorowymi kopertami, które można wzbogacić o dodatkowe elementy.

Dlaczego zaproszenia ślubne? Chcemy pokazać, że zaproszenia to nie tylko kartka papieru, która ląduje na dnie szafy. To także dzieło sztuki, w które wkładamy mnóstwo serca!

Wszystko, co pochodzi z małej pracowni Design Your Wedding musi być tworzone i dystrybuowane w zgodzie z naturą. Ze względu na profil firmy, główny nacisk kładziemy na papier. Papeteria ślubna i okolicznościowa drukowana jest na recyklingowych papierach, oznaczonych certyfikatami. W trosce o środowisko naturalne mówimy także passe plastikowym wypełniaczom paczek. Zamiast tego stosujemy kartony pochodzące z makulatury, ekologiczne bibuły, które otulają i jednocześnie zabezpieczają papeterię.

Nie inaczej jest w przypadku naszych kartek okolicznościowych, dystrybuowanych do sklepów, kwiaciarni lub lokalnych sklepików. Kartki pakowane są w biodegradowalne folijki, które chronią kartki przed zniszczeniem. Jak widzicie od początku do końca dbamy o to, by wypowiedziane słowa nie były bez pokrycia.

Według statystyk rocznie zawieranych jest 180 tysięcy ślubów. Dlaczego więc organizując tak wspaniałe i doniosłe wydarzenie, jakim jest ślub, nie mamy przy okazji tworzyć dobra dla świata, dla nas i dla przyszłych pokoleń?

Papeteria ślubna i okolicznościowa

Na stronie Design Your Wedding znajdziecie różne wzory zaproszeń ślubnych oraz dopasowanych do nich dodatków weselnych. Swoje poszukiwania najlepiej rozpocząć od cennika, w którym znajdują się na bieżąco dodawane produkty. Jednakże papeteria ślubna to nie wszystko, w ofercie znajdują się również kartki okolicznościowe w tym te przeznaczone na ślub z zabawnymi grafikami i grą słów oraz inne okazje, np. kartki na Boże Narodzenie. Prawdziwym hitem są rebusy ślubne oraz odbicia lakowe w najpiękniejszych kolorach świata. Sprawdź dokładnie stronę, a jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz napisz na kontakt@designyourwedding.pl