O mnie

Słów kilka o Design Your Wedding

Wszystko zaczęło się od pewnego grudniowego poranka, w jednej z ulubionych kawiarni. I choć od pomysłu do realizacji minęło ponad pół roku to z pewnością mogę powiedzieć, że marka Design Your Wedding jest moim oczkiem w głowie. To niesamowite, że możemy realizować swoje marzenia. Patrzeć, jak dorastają i się rozwijają. Posiadanie swojego biznesu to ciężka praca. Bardzo ciężka. Ale i satysfakcjonująca, wręcz uzależniająca. Dlatego dość przekornie, postanowiłam nazwać tę zakładkę „o mnie” zamiast „o nas”. To ja walczę o każdy Wasz uśmiech, każde dobre wspomnienie i każde zrealizowane zamówienie.

Jestem zakochana w każdym projekcie, w każdym arkuszu papieru i w każdej historii, którą od Was usłyszę. To wspaniałe móc przyczyniać się do tego, by Wasz dzień stał się wyjątkowy, a wszystko to za sprawą papeterii.

Czego możecie spodziewać się wchodząc na stronę i przeglądając kolekcje zaproszeń? Przede wszystkim znajdziecie unikalne projekty stworzone we współpracy ze świetnymi kobietami. Każda z nich jest wyjątkowa i inna, przez co oferowane przez nas motywy dowolnie możecie dopasować pod styl, który Was interesuje. Akwarela, digital painting, szkic… Jesteśmy w stanie wykonać niemal każde ślubne marzenie!

Zaproszenia dostępne są w dwóch formatach, a wszystko co wychodzi z małej pracowni jest EKO. Kocham naturę dlatego nie wyobrażam sobie, by papier wykorzystywany do Waszych zamówień pochodził z innego źródła niż z recyklingu. Dbam o każdy szczegół Waszego zamówienia. O jakość, estetykę i… dobry nastrój 😉

W wolnych chwilach prowadzę bloga, w którym dzielę się z Wami swoimi przemyśleniami. Znajdziecie tam porady i wskazówki związane z planowaniem uroczystości zaślubin, mnóstwo inspiracji, a także backstage z życia Design Your Wedding.

A tak poza tym kolekcjonuję wspomnienia, pochłaniam książki i dużo się śmieję. Nałogowo piję zieloną herbatę, chodzę do teatru. Kocham góry, pierniki w białej czekoladzie z nadzieniem o smaku czarnej porzeczki i… swoje życie. Niespieszne, trochę zwariowane, czasem pełne dramatów lecz wciąż piękne.

To jak? Zaczynamy wspólną przygodę?

Do zobaczenia!

N.

o mnie Design Your Wedding