O mnie

Nikoletta Design Your Wedding

Kilka słów na początek

Wszystko zaczęło się w pewien grudniowy poranek, w jednej z ulubionych kawiarni. I choć od pomysłu do realizacji minęło ponad pół roku to z pewnością mogę powiedzieć, że marka Design Your Wedding jest moim oczkiem w głowie. To niesamowite, że możemy realizować swoje marzenia, a posiadanie własnej firmy z pewnością jednym z takich marzeń było. Jest to zarówno bardzo ciężka, jak i satysfakcjonująca praca. Dlatego dość przekornie, postanowiłam nazwać tę zakładkę “o mnie” zamiast “o nas”. To właśnie ja – dziewczyna ze zdjęcia pokazująca wzornik ekologicznych papierów – dbam o Wasz uśmiech, dobry nastrój i cały proces realizacji zamówień.

Zajmuję się pakowaniem paczek, robieniem zdjęć produktom i wymyślaniu coraz to nowych wzorów, nie tylko zaproszeń, ale i kartek okolicznościowych. W wolnych chwilach prowadzę też bloga, na łamach którego dzielę się z Wami swoimi przemyśleniami, a także pracą zza kulis tworzenia nowych wzorów, czy sesji stylizowanych. Znajdziecie tam również porady i wskazówki związane z planowaniem uroczystości zaślubin, mnóstwo inspiracji oraz informacji, jak tworzyć śluby zgodne z duchem less waste.

Ekologiczne zaproszenia ślubne

Każdym zużytym arkuszem papieru przyczyniamy się do niszczenia lasów. Dlatego z dumą mogę powiedzieć, że nieprzerwanie od 2017 roku realizuję misję firmy, którą jest rozpowszechnianie idei ślubów w duchu #eko. Swoimi działaniami pragnę zminimalizować zapotrzebowanie na papier kredowy. Zamiast tego, proponuję ekologiczne rozwiązanie w postaci papieru makulaturowego. Pragnę zwiększać świadomość i krok po kroku zmieniać stosunek do branży ślubnej, jednocześnie przyczyniając się do poprawy warunków środowiska naturalnego.

Tym samym, wszystko, co pochodzi z małej pracowni Design Your Wedding musi być tworzone i dystrybuowane w zgodzie z naturą. Ze względu na profil firmy, główny nacisk kładę na papier. Papeteria ślubna i okolicznościowa drukowana jest na recyklingowych papierach, oznaczonych certyfikatami. W trosce o środowisko naturalne mówimy także passe plastikowym wypełniaczom paczek. Zamiast tego stosujemy kartony pochodzące z makulatury, ekologiczne bibuły, a także lniane woreczki, które otulają i jednocześnie zabezpieczają papeterię.

Nie inaczej jest w przypadku naszych kartek okolicznościowych, dystrybuowanych do sklepów, kwiaciarni lub lokalnych sklepików. Kartki pakowane są w biodegradowalne folijki, które chronią kartki przed zniszczeniem. Jak widzicie od początku do końca dbam o to, by wypowiedziane słowa nie były bez pokrycia.

Według statystyk rocznie zawieranych jest 180 tysięcy ślubów. Dlaczego więc organizując tak wspaniałe i doniosłe wydarzenie, jakim jest ślub, nie mamy przy okazji tworzyć dobra dla świata, dla nas i dla przyszłych pokoleń?

Papeteria ślubna i okolicznościowa

Na stronie Design Your Wedding znajdziecie różne wzory zaproszeń ślubnych oraz dopasowanych do nich dodatków weselnych. Swoje poszukiwania najlepiej rozpocząć od cennika, w którym znajdują się na bieżąco dodawane produkty. Jednakże papeteria ślubna to nie wszystko, w ofercie znajdują się również kartki okolicznościowe w tym te przeznaczone na ślub z zabawnymi grafikami i grą słów oraz inne okazje, np. kartki na Boże Narodzenie. Prawdziwym hitem są rebusy ślubne oraz odbicia lakowe w najpiękniejszych kolorach świata. Sprawdź dokładnie stronę, a jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz napisz na kontakt@designyourwedding.pl lub zadzwoń (+48) 509 912 220.

A tak poza tym….

Kolekcjonuję wspomnienia, pochłaniam książki i dużo się śmieję. Nałogowo piję zieloną herbatę, chodzę do teatru. Kocham góry, pierniki w białej czekoladzie z nadzieniem o smaku czarnej porzeczki i… swoje życie. Niespieszne, trochę zwariowane, piękne. To jak? Zaczynamy wspólną przygodę?

Do zobaczenia!

Nikoletta

Nikoletta Design Your Wedding zaproszenia ślubne dodatki weselne ekologiczne zaproszenia