O mnie

Jestem zakochana w każdym projekcie, w każdym arkuszu papieru i w każdej historii, którą od Was usłyszę. To wspaniałe móc przyczyniać się do tego, by Wasz dzień stał się wyjątkowy, a wszystko to za sprawą papeterii.

Czego możecie spodziewać się wchodząc na stronę i przeglądając kolekcje zaproszeń? Przede wszystkim znajdziecie unikalne projekty malowane akwarelą przez moje przezdolne ilustratorki. Zaproszenia dostępne są w dwóch formatach (większym A5 i mniejszym A6), a wszystko co wychodzi z małej pracowni jest EKO. Kocham naturę dlatego nie wyobrażam sobie, by papier wykorzystywany do Waszych zamówień pochodził z innego źródła niż z recyklingu. Dbam o każdy szczegół Waszego zamówienia. O jakość, estetykę i… dobry nastrój 😉

W wolnych chwilach prowadzę bloga, w którym dzielę się z Wami swoimi przemyśleniami. Znajdziecie tam porady i wskazówki związane z planowaniem uroczystości zaślubin, mnóstwo inspiracji, a także backstage z życia Design Your Wedding.

A tak poza tym kolekcjonuję wspomnienia, pochłaniam książki i dużo się śmieję. Nałogowo piję zieloną herbatę, bawię się z każdym psem napotkanym na drodze, chodzę do teatru. Kocham góry, pierniki w białej czekoladzie z nadzieniem o smaku czarnej porzeczki i bajki Disney’a, na których płaczę.

To jak? Zaczynamy wspólną przygodę?

Do zobaczenia!

N.