Blog

Design Your Wedding / Bez kategorii  / Darmowa tapeta z kalendarzem na lipiec 2021
Darmowa tapeta do pobrania na lipiec 2021 Design Your Wedding (1)

Darmowa tapeta z kalendarzem na lipiec 2021

Zastanawiając się nad kolejnym motywem, jaki zagości na tapecie tym razem na miesiąc miałam w głowie tegoroczne panny młode i ich ostatnie przymiarki… sukni ślubnej! Ta ekscytująca sytuacja koniecznie musiała być uwieczniona na ilustracji dlatego tym bardziej zachęcam do pobrania darmowych tapet w zarówno w wersji na komputer, jak i telefon.

Darmowa tapeta do pobrania z kalendarzem na lipiec 2021 to praktyczna i estetyczna niespodzianka, którą co miesiąc będziesz otrzymywać od zespołu Design Your Wedding. Wystarczy, że zostawisz nam swój e-mail, a my prześlemy Ci paczkę do pobrania z tapetami na pulpit oraz na telefon w najpopularniejszych rozszerzeniach. Tapety obejmować będą różne motywy w zależności od sezonu, a także zbliżających się świąt.

Jak zapisać się na newsletter? Przejdź na stronę główną i kliknij w napis NEWSLETTER w prawym górnym rogu strony.

Darmowa tapeta z kalendarzem na kwiecień 2021

Darmowa tapeta z kalendarzem na kwiecień 2021

Pomysł na darmowe tapety zrodził się z potrzeby przygotowana darmowych paczek materiałów dla społeczności i odbiorców Design Your Wedding. To takie nasze małe podziękowanie za zaufanie, zakupy i po prostu… za to, że jesteście! Tapety powstają tak, jak większość naszych ilustracji, tzn. we współpracy z polską ilustratorką. W ruch poszedł ołówek oraz akwarele! Tapeta na lipiec nawiązuje do przymiarek sukni ślubnej, dlatego nie mogło zabraknąć lustra, falban, kwiatów, butów i pudełek! Niczym z nowojorskiego serialu o salonie sukien ślubnych 😉

Darmowa tapeta

Tapeta z kalendarzem na telefon została przygotowana w rozszerzeniu 1080×1920 px, z kolei tapeta na komputer ro rozmiar 1920×1080 px. To są najpopularniejsze formaty, a jeśli interesuje Cię inny, śmiało pisz w komentarzu – przygotujemy go specjalnie dla Ciebie! Tapeta lipiec Design Your Wedding (1)

Tapeta na lipiec z kalendarzem do pobrania na telefon 1080×1920 px

Tapeta lipiec Design Your Wedding (2)

Tapeta na lipiec z kalendarzem do pobrania na komputer 1920×1080 px

Spodobał Ci się ten wpis?

Możesz śmiało dzielić się nim z innymi! Jeśli skorzystałaś/-eś z przygotowanych przez nas darmowych tapet na komputer lub telefon, pochwal się! Oznacz nas na zdjęciu lub w relacji @designyourwedding_pl. Będzie nam bardzo miło <3 A jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się w Design Your Wedding zapraszamy do śledzenia naszego konta na INSTAGRAM. Nie ominą Cię żadne nowości. Z kolei po więcej wpisów z tematy ekologii, papieru, ślubów i planowania znajdziesz w zakładce BLOG.