Blog

Design Your Wedding / Lifestyle  / Darmowa tapeta z kalendarzem na marzec 2021
Darmowa tapeta do pobrania marzec 2021 _ Design Your Wedding

Darmowa tapeta z kalendarzem na marzec 2021

Mam słabość do pięknych tapet! Zwłaszcza takich, które zawierają w sobie i grafikę i kalendarz – to połączenie idealne. Dlatego też od lutego we współpracy z polską ilustratorką postanowiłam tworzyć dla Was tapety do pobrania na komputer i telefon. Tapety są zupełnie darmowe, a jeśli chcesz je otrzymywać co miesiąc, wystarczy że zostawisz nam swój adres e-mail.

Darmowa tapeta do pobrania z kalendarzem to praktyczna i estetyczna niespodzianka, którą co miesiąc będziesz otrzymywać od zespołu Design Your Wedding. Wystarczy, że zostawisz nam swój e-mail, a my prześlemy Ci paczkę do pobrania z tapetami na pulpit oraz na telefon w najpopularniejszych rozszerzeniach. Tapety pojawiać się będą na początku każdego miesiąca i zawierać będą elementy związane ze ślubami ale i też popularnymi świętami. Dlaczego śluby? Ponieważ, jak na firmę zajmującą się papeterią ślubną przystało, motywy te muszą się znaleźć!

Jak zapisać się na newsletter? Przejdź na stronę główną i kliknij w napis NEWSLETTER w prawym górnym rogu strony.

Darmowa tapeta z kalendarzem na marzec 2021

Pomysł na darmowe tapety zrodził się z potrzeby przygotowana darmowych paczek materiałów dla społeczności i odbiorców Design Your Wedding. To takie nasze małe podziękowanie za zaufanie, zakupy i po prostu… za to, że jesteście! Tapety powstają tak, jak większość naszych ilustracji, tzn. we współpracy z polską ilustratorką. W ruch poszedł ołówek oraz akwarele! Tapeta na marzec nawiązuje do Dnia Kobiet, który już 8. marca panowie 😉 Dlatego też nie mogło zabraknąć kwiatów, a skoro zależało nam na nawiązaniu do ślubów to nasze skojarzenia od razu popłynęły w kierunku druhen i korsarzy. Tak o to w jednej ilustracji mamy ślub, girl power i Dzień Kobiet!

Darmowa tapeta

Tapeta z kalendarzem na telefon została przygotowana w rozszerzeniu 1080×1920 px, z kolei tapeta na komputer ro rozmiar 1920×1080 px. To są najpopularniejsze formaty, a jeśli interesuje Cię inny, śmiało pisz w komentarzu – przygotujemy go specjalnie dla Ciebie!

Darmowa tapeta do pobrania marzec 2021 _ Design Your Wedding (1)

Tapeta na marzec z kalendarzem do pobrania na telefon 1080×1920 px

Darmowa tapeta do pobrania marzec 2021 _ Design Your Wedding (2)

Tapeta na marzec z kalendarzem do pobrania na komputer 1920×1080 px

Spodobał Ci się ten wpis?

Możesz śmiało dzielić się nim z innymi! Jeśli skorzystałaś/-eś z przygotowanych przez nas darmowych tapet na komputer lb telefon, pochwal się! Oznacz nas na zdjęciu lub w relacji @designyourwedding_pl. Będzie nam bardzo miło <3

A jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się w Design Your Wedding zapraszamy do śledzenia naszego konta na INSTAGRAM. Nie ominą Cię żadne nowości. Z kolei po więcej wpisów z tematy ekologii, papieru, ślubów i planowania znajdziesz w zakładce BLOG.

Pssst…!

Szykujemy dla Ciebie nową kolekcję kartek okolicznościowych na Wielkanoc! Ale… już teraz zapraszamy Cię do sklepu po kartki z życzeniami na ślub, urodziny, miłosne i inne.

Kartki okolicznościowe _ Design Your Wedding