Blog

Design Your Wedding / Bez kategorii  / ELEGANCKI PAN MŁODY – 4 TRENDY W MODZIE MĘSKIEJ

ELEGANCKI PAN MŁODY – 4 TRENDY W MODZIE MĘSKIEJ

Obalamy mity i ogłaszamy, że od teraz indywidualny styl Twojej drugiej połowy może znaleźć odzwierciedlenie w modzie ślubnej. Przedstawiamy zestawienie 4 trendów, które zdecydowanie skradły nasze serca i zmieszczą się w każdym budżecie.

Czarna mucha

Nadaje uroczy, wyrafinowany i trochę bezczelny wygląd. Czarna mucha jest idealna dla mężczyzny, który na co dzień nosi garnitury i potrzebuje małej zmiany. W dodatku taki look świetnie komponuje się z elegancką i seksowną sukienką. W końcu każda dziewczyna potrzebuje swojego agenta 007 😉

Jasny garnitur

Jeśli jesteście przeciwnikami tradycyjnych wesel to rozważcie wybór jaśniejszych kolorów zamiast klasycznej czerni. Odcień ten z jednej strony idealnie będzie komponował się z delikatnymi i romantycznymi kolorami, z drugiej zaś doskonale wpisze się w letnie bądź jesienne wesela.

Królewski błękit

Granat jest oczywistym wyborem od dłuższego czasu. Dlaczego? To proste! Wyraża klasę, elegancję i ponadczasowość. W tym sezonie zdecydowanie stawiamy na nieco jaśniejszy odcień niebieskiego.

Krata

Idealna na wesela w stylu rustykalnym. Najlepszą rzeczą w tym wzorcu jest to, że materiał może różnić się od siebie grubością. Jeśli cały garnitur jest dla Ciebie lekką przesadą możesz zdecydować się na jeden element w postaci kamizelki.

Fotografie / źródło: Pinterest