Blog

Design Your Wedding / Sesje stylizowane  / Industrial Boho. Sesja stylizowana w miejskim stylu
Industrial Boho. Sesja stylizowana w miejskim stylu _ Design Your Wedding

Industrial Boho. Sesja stylizowana w miejskim stylu

Industrial Boho – nowy trend ślubny, który powoli, powoli wkrada się na salony. Porzucamy rustykalne stodoły, na rzecz miejskiego stylu, kameralnych wesel i ślubów less waste. Kto wie, może i Ty się zainspirujesz?

Muszę przyznać, że w ostatnim czasie rzadko biorę udział w sesjach stylizowanych, ponieważ wbrew pozorom nie jest to tylko przygotowanie papeterii. Wymyślenie konceptu, praca w trybie ekspress, a wszystko to na tle bieżących zamówień, sprawia, że stałam się wyjątkowo wybredna. Jednak kiedy dostałam wiadomość od Kasi i Piotra, to nie mogłam im odmówić! I wiecie co? Przed nami kolejna sesja, którą pokażemy Wam pewnie w grudniu. Zanim jednak zacznę wybiegać naprzód najpierw – dzięki uprzejmości tych wspaniałych, kreatywnych osób – zdradzę Wam, co było inspiracją tej sesji.

Industrial Boho – skąd pomysł na taki motyw przewodni sesji

Kasia & Piotr: Syl boho jest teraz mocno na czasie, więc był dość prostym wyborem. Nie chcieliśmy jednak powielać schematu, w dodatku zależało nam też na odciśnięciu w zdjęciach swojego znaku. A my zwyczajnie lubimy miasto. Lubimy też piękne wnętrza, które łączą industrialne elementy, takie jak wielkie okna z bujną zielenią i nowoczesny design z oryginalnymi starymi meblami. I właśnie to stąd wziął się pomysł na zdjęcia we wrocławskim apartamencie.
Industrial Boho. Sesja stylizowana w miejskim stylu _ Design Your Wedding (3)

Dlaczego Wrocław?

Kasia & Piotr: To proste! Wrocław jest głęboko w naszych sercach, więc zrobienie części zdjęć na jego ulicach było dla nas oczywiste. Nasza sesja to połączenie nastroju, lekkości i luzu kojarzących się z boho z nowoczesnością i nonszalancją miasta.

„Dzięki pracy wielu bardzo zdolnych osób udało nam się połączyć style, które z pozoru znajdują się na dwóch biegunach. Wyszło nieoczywiste boho przeplatane miejskim szykiem.”

Industrial Boho. Sesja stylizowana w miejskim stylu _ Design Your Wedding (4)

Zespół Kreatywnych Osób

To, co dla nas niezwykłe, to fakt, że z częścią zespołu poznaliśmy się w dniu sesji, a część uczestniczyła w niej na zasadzie rozmów, które odbywały się w mediach społecznościowych. Po widocznym efekcie można by pomyśleć, że wszyscy doskonale się znamy i rozumiemy. I to jest naprawdę świetne!

Industrialna papeteria ślubna 

Jaki był wkład Design Your Wedding? Oczywiście papeteria ślubna i dodatki weselne. Tym razem głównie postawiliśmy na prostotę w połączeniu z nietuzinkowym i zdecydowanie oryginalnym papierem. Dlatego też w najnowszej kolekcji nie znajdziecie tak charakterystycznych dla nas motywów kwiatowych i akwareli. Zamiast tego mamy minimalizm w najczystszej formie.

To, co ciekawe w naszej propozycji zaproszeń ślubnych to fakt, że zrezygnowaliśmy z dodatkowej karteczki RSVP. Wszystkie ważne informacje dotyczące uroczystości oraz przyjęcia weselnego wraz z bardzo krótką adnotacją potwierdzenia przybycia, znajdują się na jednej karcie.

Zaproszenia są dwustronnie drukowane, przy czym awers (czyli pierwsza strona) zawiera tylko imiona Młodych. To, co dopełnia zaproszenie to ręcznie składana koperta w dopasowanym kolorze.


ZAPROSZENIA ŚLUBNE KAWOWY MINIMALIZM – SPRAWDŹ


Industrial Boho. Sesja stylizowana w miejskim stylu _ Design Your Wedding (2)

Sesja stylizowana w miejskim stylu _ Design Your Wedding

Ekologiczny papier z dodatkiem… kawy!

A raczej pozostałości po jej produkcji. W Design Your Wedding od początku stawiamy na to, co ekologiczne, dlatego korzystamy ze wzornika TYLKO ekologicznych papierów. Szczęśliwy traf sprawił, że w tym samym dniu, w którym otrzymałam zapytanie o dołączeniu do sesji, moja drukarnia napisała maila: „Pani Nikoletto, mamy nowy papier. Będzie Pani zachwycona!”.

Muszę Wam powiedzieć, że dokładnie tak było, ponieważ nowy papier zawiera w sobie pozostałości po produkcji kawy – te małe plamki możecie zobaczyć na zdjęciach. Tym samym idealnie pasował do nowych zaproszeń na sesję.

Industrial Boho. Sesja stylizowana w miejskim stylu _ Design Your Wedding (1)

Papier ten pochodzi z rodziny papierów ekologicznych produkowanych właśnie przy użyciu pozostałości z produkcji produktów spożywczych. Mówiąc wprost: zastępują one 15% celulozy. Papier ten jest doskonale Wam znany, ponieważ w naszej „karierze” już drukowaliśmy na papierach z produktami ubocznymi z produkcji kukurydzy, oliwek, kiwi i cytrusów. Kolor papierów nawiązuje do surowca z jakich powstały i każdy z nich jest zupełnie inny w dotyku.


EKOLIGICZNE PAPIERY DO ZAPROSZEŃ ŚLUBNYCH


Industrial Boho – niebanalne dodatki weselne

Dodatki weselne były także utrzymane w duchu minimalizmu. Postawiliśmy na skromne menu, które zmieściło się w formacie DL (podłużnym, wysokim) i kartkę A5 z wypisanymi słodyczami i ciepłymi napojami. I właściwie to tyle z tradycyjnych dodatków.
Winietki zostały podkręcone również w duchu less waste i zamiast szykować specjalnych podziękowań dla gości, po prostu na tej małej karteczki pod danymi osoby znalazło się krótkie „Dziękujemy, że jesteście z nami!”. Bardzo lubię takie rozwiązania 2×1 i naprawdę uważam, że to wystarczy.
Industrial Boho. Sesja stylizowana w miejskim stylu _ Design Your Wedding (8)
Na koniec z bardziej oryginalnych dodatków pojawiły się podkładki pod alkohol. A właściwie na gdyby się czepiać szczegółów. Podkładki te były naszym hitem, potem zniknęły ze sklepu, a teraz ponownie się pojawiły! Proszę, nie zabieraj mojego drinka – szaleje na parkiecie jest super przekazem dla kelnerów, którzy lubią zabierać na wpół pełne szklanki.
Sesja stylizowana w miejskim stylu _ Design Your Wedding
Sesja stylizowana w miejskim stylu _ Design Your Wedding
Jestem ciekawa, jak podoba Wam się całość 😉
A jeśli do tej pory nie mieliście okazji zajrzeć na nasze profile w social media to wskakuj na Insta gdzie zobaczyć naszą codzienność!
***

video Mocno Ślubne / Mocno Fotografia

***

Organizacja i zdjęcia | Mocno Ślubne / Mocno Fotografia

Stylizacja | Dorota Bielińska stylistka wizerunku
Wizaż | Kami Śliska
Oprawa florystyczna i oprawa stołu | Inżynieria Marzeń
Papeteria ślubna | Design Your Wedding
Makrama i biżuteria | Macramagic
Suknia | Be Mine By MajaFlorkiewicz
Garnitur | Giacomo
Modelka | Marlena Bortnowska
Model | Grzegorz Adamowicz
Studio | Acha Interiors
Plener | Surowiec / Galeria Neonów