Blog

Design Your Wedding / Kartki okolicznościowe  / Kartki na święta od Design Your Wedding
kartki swiateczne design yourwedding

Kartki na święta od Design Your Wedding

Kartki na święta – co roku inne, wyjątkowe. Kolorowe, minimalistyczne, zabawne, z wypisanymi lub też nie życzeniami w środku. Do Design Your Wedding zawitały nowe wzory i to jakie! Zobaczcie sami.

***

Lata mijają, a niektóre przyzwyczajenia zostają, jak… kartki! Nie wyobrażam sobie świąt czy innych uroczystości, a nawet urlopu bez wysłania/wręczenia chociażby jednego papierowego kartonika. I nawet jeśli czasem z lenistwa zdecyduję się na gotowe życzenia to i tak ostatecznie postanawiam postawić na własną kreatywność, a nawet i twórczość, ponieważ (o zgrozo!) upiększam kartki swoimi artystycznymi wizjami. Niezależnie od tego, jaki efekt końcowy osiągamy, jedno jest pewne! Każda kartka jest wyjątkowa, spersonalizowana, no i Wasza – a o to w tym wszystkim chodzi! Tym bardziej cieszy mnie fakt, że po kilku latach stagnacji kartki znowu idą w świat, a Wy moi drodzy coraz częściej po nie sięgacie.

Design Your Wedding wystartowało w lipcu 2017 roku i podczas gdy ruszyła machina zwana zaproszeniami ślubnymi, to wiedziałam, że na samych zaproszeniach się nie skończy. Równolegle musiała powstać kolekcja kartek świątecznych i… tak też się stało. Zeszłoroczne wzory „Springer Spaniel”, „Curious Cat” oraz „Winter Bird” zostały wzbogacone o aż cztery nowe motywy! 

kartki na swieta design yourwedding _2


CHRISTMAS GIFTS

Ilustracja, która pierwotnie była i nadal jest grafiką promującą Warsztaty pakowania prezentów – kto się jeszcze nie zapisał to ma ostatnią szansę. Będzie fantastycznie! – stała się też kartką świąteczną. Tak to już jest z projektami Design Your Wedding, są tak piękne że szkoda by były wykorzystane tylko raz 😉


Warsztaty pakowania prezentów Design Your Wedding

 


kartka swiateczna christmas gifts design your wedding

kartka swiateczna christmas gifts design your wedding_2


CHRISTMAS KISSES

Ile buziaków zostanie rozdanych w święta? Mnóstwo! Zalecamy rozdawanie kartki z wizerunkiem jemioły pod… jemiołą. Skuteczność 100% 😉

christmas kisses kartka swiateczna design yourwedding

christmas kisses kartka swiateczna design yourwedding _2


GLUTEN-FREE CHRISTMAS

Uwaga mam dla Was zagadkę: co się robi o tej porze roku? Podpowiedź: mamy listopad, a do świąt pozostały raptem 3 tygodnie. Macie pomysł? Nie? Otóż właśnie teraz należy zacząć robić masę na staropolski piernik, a następnie wsadzić ją do lodówki, by tam w otoczeniu innych pyszności przez 3 tygodnie odpoczywała, a przed samymi świętami została włożona do piekarnika i upieczona. Gotowy piernik możecie przełożyć swoimi ulubionymi powidłami. No dobrze, ja tu z Wami gadu gadu o przepisach świątecznych, a nową kartkę należy przedstawić! Gluten-free Christmas to idealna kartka dla tych, którzy bardziej lub mniej radzą sobie w kuchni podczas przygotowywania świątecznych smakołyków.

gluten free christmas kartka swiateczna design your wedding


CHRISTMAS MUG

Zamknijcie oczy. Wyobraźcie sobie, że jesteście w ciepłym miejscu, najlepiej pod kocykiem, w otoczeniu ulubionych książek/filmów. Czujecie zapach choinki, w tle być może buzuje ogień w kominku. Jest cudownie, miło i wspaniale. Ale ale! Czegoś brakuje! Czego? Gorącej czekolady! Święta to czas gdzie kalorie odstawia się na bok, wyrzuty sumienia również i pałaszuje w najlepsze to, co tygryski lubią najbardziej, a więc gorącą czekoladę robioną na bazie mleka bez laktozy i w towarzystwie innych słodkości, np. pianek. Przepis na udany wieczór? O tak!

christmas mug kartka swiateczna design your wedding

christmas mug kartka swiateczna design your wedding_2


SZCZEGÓŁY

Każda z kartek zawiera reprodukcję cyfrową ręcznie malowanej ilustracji w technice akwareli. 

 • Cena: 10,00 zł/szt.
 • Zestaw I: 27,00 zł za 3 szt.
 • Zestaw II: 62,00 zł za 7 szt.
 • Wymiar: 105x148mm
 • Środek: pusty, do samodzielnego wpisania życzeń
 • Ekologiczna koperta. Dostępny kolor: eco
 • Typ papieru: kremowy, akwarelowy (246g)

Zamówienia można składać poprzez wiadomość e-mail: kontakt@designyourwedding.pl lub bezpośrednio kupić na stronie Design Your Wedding. A może interesuje Was własna, specjalizowana kartka, którą chcielibyście wręczyć bliskim? Składając teraz zamówienie z chęcią przygotujemy indywidualny projekt – napisz do nas i wspólnie ustalmy szczegóły kontakt@designyourwedding.pl

Kartki stworzone według indywidualnego projektu będą wysyłane po 15 grudnia 2018 r.

kartki na swieta design yourwedding


 • Zdjęcia przedstawiają przykładowe realizacje.
 • Podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT.
 • Podane ceny mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
 • Powyższy cennik obowiązuje od 3.02.2018 r. do 31.12.2018 r.