Blog

Design Your Wedding / Bez kategorii  / Kartki na Wielkanoc – kolekcja 2021
Kartki na Wielkanoc 2021 _ Design Your Wedding

Kartki na Wielkanoc – kolekcja 2021

Kartki na Wielkanoc nie są tak popularne, jak na Boże Narodzenie, a szkoda! Podczas gdy w aranżacjach wnętrz zaczynają królować zające, figurki i palemki, na kartkach pojawiają się ich – bądź co bądź – urocze odpowiedniki. A my mamy dla Was najnowszą kolekcję!

To właśnie Wielkanoc, a nie Boże Narodzenie jest najważniejszym świętem w kościele katolickim. Wiąże się z nim także wiele zwyczajów i tradycji, jak chociażby ulubieniec dzieciaków – Śmingus Dyngus, zwany Lanym Poniedziałkiem. U mnie w rodzinie z kolei dużą wagę przykłada się do tworzenia pisanek, a sposobów na piękne przyozdobienie kolorowych jajek jest naprawdę mnóstwo! Począwszy od malowania jajek woskiem, po jajka w koszulkach lub zamoczone w barwnikach. Jak się do tego wszystkiego mają kartki na Wielkanoc?

***

Kartki na Wielkanoc 2021 _ Design Your Wedding

Sprawdź naszą najnowszą kolekcję kartek na Wielkanoc 2021

Kartki na Wielkanoc ręcznie malowane

Kartki wręczane bliskim to kolejna wspaniała tradycja, która moim zdaniem powinna być podtrzymywana. Nie dlatego, że prowadzę papeteryjny biznes ;). Lecz dlatego, że w dobie komputerów i smartfonów, zapominamy, że czasem ważniejsze są słowa przekazane od serca, aniżeli kolejny obrazek przesłany hurtowo do 10 osób z rzędu. Dlatego też jestem zdania – a w obecnych czasach szczególnie! – że wypisana kartka z pewnością wywoła uśmiech na niejednej twarzy.

Tegoroczna kolekcja (Wielkanoc 2021) zawiera aż 8 wzorów nawiązujących do najpopularniejszych motywów wielkanocnych. Każdy z nich został namalowany ręcznie przez ilustratorkę, a następnie zeskanowany, poddany dalszej obróbce graficznej i przygotowany do druku. Ilustracje zanim wyjdą „na produkcję” najpierw muszą przejść tzw. test jakości. Tzn., że w fazie koncepcji zapoznajemy się ze szkicem, na który nanosimy poprawki, by dopiero później zająć się docelową grafiką.

Druk i papier ekologiczny

Od samego początku istnienia działalności (styczeń 2017 r.) podkreślałam, że nasze kartki są wysokiej jakości. Mogę tak twierdzić, ponieważ przykładam ogromną wagę do efektu końcowego. Dlatego też kartki drukujemy w zaufanej, zewnętrznej drukarni, przez co mamy pewność, że każda z nich będzie identyczna bez żadnej skazy. Głównie mam tu na myśli wyrazistość druku, zachowanie odpowiednich kolorów oraz możliwość korzystania z grubszych papierów.

Dzięki współpracy z producentami papieru, mogę zaoferować Wam prawdziwe perełki! Jedną z nich jest ekologiczny papier, który posiada w sobie pozostałości po produkcji kukurydzy. Spokojnie, nic Wam nie wykiełkuje na papierze 😉 Bardziej chodzi o fakt, że produkując papier można wykorzystywać lub łączyć różne surowce. Papier charakterystyczny jest w dotyku oraz w fakturze, a to jak prezentuje się na innych naszych produktach, możecie zobaczyć na przykładzie zaproszeń ślubnych Muminki.

#zostańwdomu

Aż trudno uwierzyć w to, że kolejne święta spędzimy najprawdopodobniej z dala od rodziny. Kiedy pisałam podobne słowa w zeszłym roku i dawałam otuchę Parom Młodym, które musiały przenieść swoje wesela, nie spodziewałam się, że kolejny rok będzie w niepewności. Panująca pandemia COVID-19, obowiązujące restrykcje, czy zakaz przemieszczania sprawiają, że kontakt z rodzinami mamy bardzo utrudniony. A z niektórymi się już nie zobaczymy…

Dlatego również i w tym roku wychodzimy z propozycją, by sprawić odrobinę przyjemności swoim bliskim. Wystarczy naprawdę niewiele, zaledwie kilka słów i podpis, aby nagle czyjś dzień stał się lepszy. Nasze kartki są puste w środku i czekają na Twoje życzenia, a jeżeli chcesz wysłać prosto z naszej pracowni kartkę do kogoś bliskiego to z radością wypiszemy ją za Ciebie. Za darmo!

Kartki na Wielkanoc 2021 _ Design Your Wedding

Sprawdź naszą najnowszą kolekcję kartek na Wielkanoc 2021