Blog

Design Your Wedding / Branding  / Lniane woreczki od Design Your Wedding
lniany woreczek od Design Your Wedding

Lniane woreczki od Design Your Wedding

Tworząc markę Design Your Wedding od początku wiedziałyśmy, że chcemy, by oferowane przez nas produkty, realizowane były w zgodzie z naturą. Dlatego papiery, których używamy w 85% wytwarzane są z recyklingu, a pakowane zamówienia pozbawione są zbędnego plastiku. Powoli rezygnujemy z folii stretch, wymieniamy nasze ekologiczne pudełka na nowe, bardziej wytrzymałe, a także stawiamy na szerokie taśmy eko.

Jednak to nie wszystko. Z końcem lata postanowiłyśmy wprowadzić lniane woreczki, które otulą Wasze zamówienia*. Obecnie dostępny jest tylko jeden rozmiar (25×35 cm), natomiast docelowo będą aż trzy. Wszystko po to, by idealnie dopasować wielkość woreczków do wielkości zamówienia, rezygnując tym samym z dodatkowej makulatury.

woreczek lniany _ design your wedding _ v5

Lniane woreczki w kolorze brudnego różu, wytwarzane są w 100% ręcznie, a także zawierają złoty haft z logiem Design Your Wedding. Tkanina, z jakiej zostały uszyte woreczki, jest antyalergiczna i w pełni biodegradowalna, w dodatku nie zawiera syntetycznych domieszek.

Woreczki ściągane są naturalnym sznurkiem, a ich wielkość doskonale nada się na przechowywanie zarówno niewielkich przedmiotów, produktów spożywczych, jak i odzieży. Woreczki doskonale sprawdzą się także, jako wypełniacze damskich torebek. To właśnie upcykling był jednym z kryteriów wyboru lnianych woreczków, w zastępstwie papierów pakowych.

*Lniane woreczki dołączane są bezpłatnie do dużych zamówień. Liczba sztuk ograniczona, aż do wyczerpania zapasów.

woreczek lniany _ design your wedding _ v2