Blog

Design Your Wedding / Papeteria  / Romantyczne zaproszenia ślubne
Romantyczne zaproszenia ślubne Design Your Wedding

Romantyczne zaproszenia ślubne

W ostatnim czasie braliśmy udział w sesji stylizowanej organizowanej na Pomorzu, której efekty możecie zobaczyć poniżej. Naszym zdaniem wyszło przepięknie, a romantyczny wzór zaproszeń ślubnych Motyle doskonale sprawdził się w industrialnym wnętrzu.

Obalamy mity i pokazujemy, że romantyczne zaproszenia ślubne odnajdą się także w miejskim wydaniu. Jeżeli do tej pory myśleliście, że motylki nadają się tylko na urodziny dla dziewczynek, to mamy nadzieję, że wyprowadziliśmy Was z tego błędu 😉 Poraz kolejny Jola dzięki, której mogliśmy być częścią tej niesamowitej sesji udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Cegła, pampas, drewno, eukaliptus, neon i… różowe zaproszenia? Wszystko da się pięknie połączyć, tak by efekt końcowy był piorunujący! I wcale nie musicie szukać sali weselnej na obrzeżach miasta, również centrum ma wiele do zaoferowania.

***

W Design Your Wedding lubimy zaskakiwać, dlatego w naszej ofercie zaproszeń ślubnych znajdziecie niebanalne wzory. Ostatnio naliczyliśmy ich aż 37 (!) nie wspominając o projektach indywidualnych, które wyszły spod pędzli i akwareli ilustratorek. Lubimy zaskakiwać, nie tylko pod względem motywów ale i ciekawych gramatur papierów. Wszystko musi być idealne! Wiedzieliśmy, że chcemy stworzyć zaproszenia, które będą zawierały motyw Motyli. Marzenie to udało się wcielić w życie jeszcze przed pandemią, a organizatorka sesji Jolanta Kruszyńska pokazała, że romantyczne zaproszenia ślubne można przepięknie połączyć z industrialnym wnętrzem.

Romantyczne zaproszenia ślubne Design Your Wedding

Romantyczne zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne Motyle to połączenie delikatnych ilustracji motylków z zielonymi gałązkami. Pierwotnie zaproszenia zostały zaprojektowane w wersji dwustronnej A6 z dodatkowymi karteczkami, natomiast u nas możecie dowolnie zmieniać formaty i zdecydować się także na wersję otwieraną. Strona tytułowa zawiera cytat z Pana Tadeusza Adama Mickiewicza, pt. „Niech słowo „kocham” jeszcze raz z ust twych usłyszę, Niech je w sercu wyryję i w myśli zapiszę…” oraz imiona Pary Młodej wraz z datą uroczystości. Tył zaś to główny tekst zaproszenia i małe zdobienie w postaci motylka i zieleni.

Do zaproszeń została dobrana koperta w kolorze łososiowego różu, której środek zdobi wklejka z motywem przewodnim. Nie mogło zabraknąć odbić lakowych (woskowych kółeczek) z napisem Miłość i wizerunkiem Motylka. Odbicia lakowe dostarczamy gotowe z podklejną już dwustronną taśmą. W pierwotnej wersji dołączane są dodatkowe karteczki A7 w pionie, z RSVP (potwierdzenie przybycia) oraz rebusikiem. Rebus ślubny z motywem Motylków znajdziecie tutaj -> KLIK <-

Romantyczne zaproszenia ślubne Design Your Wedding (1)

Dodatki weselne z motywem Motyle

Zazwyczaj decydujecie się na menu ślubne w wersji prostokątnej DL. Tym razem postawiliśmy na okrągłe menu weselne, które „wypełnia” talerz o średnicy… 28 cm! Do tego przygotowaliśmy dwustronne winietki – pierwsza strona zawiera wianek z motylkiem oraz imię i nazwisko gościa, zaś druga strona napis „Dziękujemy za przybycie!” i wizerunek motylka. Winietki 2w1 to mój ulubiony sposób na to, by nie musieć kupować krówek, herbatek czy innych prezencików. Wystarczy krótki tekst z podziękowaniem.

Numerki na stół przyjmują różne formy, ten na zdjęciu wykorzystuje motyw główny w zaproszenia i jest „wolnostojący”. Wydruk dodatków odbył się na bardzo grubym – aż 350g (!) papierze, a więc macie pewność, że taki numerek będzie ładnie stał, a nie opadał czy wyginał się. Oprócz menu, numerków i winietek pojawiły się także zawieszki na alkohol. Zawieszki zasługują na szczególną uwagę, ponieważ przewiązaliśmy je ręcznie rwanymi, szyfonowymi wstążkami w odcieniach różu. Zamiast oklepanych „cytatów” nawiązujących do spożywania alkoholu znalazły się na nich urocze sentencje:

  • W końcu to wszystko zapisane jest w gwiazdach;
  • Ci, którzy kochają, sami sobie kształtują sny;
  • Miłość nie istnieje sama w sobie, ale w nas, jest naszym osobistym dziełem;
  • Kochać kogoś, to znaczy widzieć w nim cuda niedostrzegalne dla innych;
  • Nie siedź tyle, parkiet czeka!

I na koniec rónież na tym samym papierze przygotowaliśmy Prośbę o Błogosławieństwo. Dwustronną kartę A5 z motywem motyli przeznaczoną dla rodziców, dziadków, chrzestnych czy nawet świadków.

Papier: złamana biel lub ecru I Gramatura: 350g (w dotyku przypomina brystol) I Motyw: Motyle I Styl: Romantyczny

Dodatki weselne Motyle Design Your Wedding

Stylizowana sesja ślubna

Zadaniem sesji stylizowanych jest pokazanie Wam inspiracji, tego jak może wyglądać Wasza uroczystość. Sesje przyjmują różny wydźwięk od bogatego glamour, po naturę i rustykalne dodatki. Nowoczesne restauracje i industrialne wnętrza. Ta, której efekty zostawiam Wam poniżej miała pokazać świetną zabawę, naturalność i miłość. I myślę, że zamysł ten został w 100% zrealizowany 😉

Romantyczne zaproszenia ślubne Design Your Wedding (2)

Dodatki weselne Motyle Design Your Wedding (1)

Romantyczne zaproszenia ślubne Design Your Wedding (3)

Dodatki weselne Motyle Design Your Wedding (2)

***

Stylizowana sesja ślubna w Cedrowym Dworku (Pomorze)

Organizacja | Dekoracja | jola.easyevent
Organizacja | DJ | salto.events
Foto | Nas tu nie ma
Lokalizacja I Cedrowy Dworek
Papeteria | Design Your Wedding
Słodki stół | Żuławskie Wypieki
Bar | Bartenders Fot You
Make Up | Wioletta Twarowska
Suknia i biżuteria | Aleksandra Trzeszan White Lovers
Ledon | Dekoracje wariacje