Blog

Design Your Wedding / Bez kategorii  / FRYZURY ŚLUBNE

FRYZURY ŚLUBNE

Wciąż szukasz idealnej fryzury ślubnej? Martwisz się, że Twoje włosy są zbyt długie, zbyt krótkie lub zbyt niesforne? Tym drugim się nie przejmuj – fryzjerzy (i przyjaciółki) doskonale wiedzą co w takich sytuacjach uczynić aby Twoje włosy pozostały perfekcyjne przynajmniej… do pierwszego tańca 😉 Natomiast, jeśli wciąż masz wątpliwości to przygotowałyśmy kilka propozycji fryzur ślubnych, udowadniając tym samym, że #badhairday wcale nie musi być taki bad, jak go malują. Zaczynamy kolejny wpis z cyklu #zainspirujsię!

***

Jeśli jesteś posiadaczką krótkich włosów i wydaje Ci się, że nie pasujesz do idealnego obrazka Panny Młodej to… tak, wydaje Ci się. Trendy weselne w mniejszym lub większym stopniu zmieniają się, co nie oznacza że musisz ślepo za nimi podążać. Ostatecznie to TY musisz czuć się komfortowo.

Wyobraź sobie, że:

Zawsze chciałaś mieć krótką fryzurę (dylematy posiadaczek długich włosów), w końcu zdecydowałaś się pójść do fryzjera mówiąc “tniemy!”. Po wszystkim czujesz się jak gwiazda filmowa i z dumą prezentujesz nowy look każdemu kogo spotkasz. Gdy emocje opadną, ze zgrozą przypominasz sobie, że… za kilka/kilkanaście miesięcy ślub! Co dalej? Panika! “BO przecież nie pomyślałam”, “CO TERAZ?!”, “Doczepy?” STOP. Żadnych doczepów czy innych bajerów 🙂

Przedstawiamy kilka ciekawych i zachwycających (!) pomysłów na fryzury dla krótkich włosów.

ślubne inspiracje fryzury

ślubne inspiracje fryzury

ślubne inspiracje fryzury

ślubne inspiracje fryzury

ślubne inspiracje fryzury

***

Długie włosy – mały wielki kłopot? Nic bardziej mylnego!

Posiadaczki długich włosów również stają przed nie lada wyzwaniem. Więc zanim rzucisz pełne wyrzutu słowa “przecież ONA ma DŁUGIE włosy, to co to za problem się uczesać?!” przypomnij sobie swoje ostatnie wyjście do restauracji. Nie wiem jak Ty ale my zawsze mamy problem z zamówieniem, bo jak powszechnie wiadomo: jeśli kobieta ma zbyt dużo opcji do wyboru – gubi się. A jest z czego wybierać! Włosy upięte, a może rozpuszczone? Warkocze? Koki? Fale? Jak widać, można się w tym wszystkim pogubić.

ślubne inspiracje fryzury

ślubne inspiracje fryzury

ślubne inspiracje fryzury

ślubne inspiracje fryzury

ślubne inspiracje fryzury

Fotografie / źródło: Pinterest

***

A Wy? Jakie macie pomysły na ślubne upięcia?

Jesteście zwolenniczkami krótkich czy długich włosów?