Blog

Design Your Wedding / Bez kategorii  / Wyprzedaż kartek świątecznych
Wyprzedaż kartek świątecznych _ Design Your Wedding (2)

Wyprzedaż kartek świątecznych

Zbliża się jedna z bardziej wyczekiwanych pór roku. Z tej okazji, niczym małe elfy robimy porządek na magazynie, dla nowych wzorów świątecznych. Tym samym ogłaszamy wyprzedaż kartek świątecznych, w ramach której możecie zgarnąć kartki nawet za 5 PLN lub 7 PLN!

Idzie nowe – mogę ogłosić radosną nowinę. W naszym sklepie pojawią się kolejne, trzy kartki z motywem bożonarodzeniowym. Dlatego też postanowiliśmy zrobić małe porządki we wzorach i ogłosić wyprzedaż kartek świątecznych. Część z nich już się więcej nie pojawi, także jest to ostatnia szansa na to, by zdobyć wzory w promocyjnych cenach.

Przejdź do sklepu

Co zrobić żeby skorzystać z promocji?

  1. Wybierz wzór lub wzory, które Cię interesują
  2. Napisz do nas kontakt@designyourwedding.pl
  3. Opłać zamówienie

Nic więcej nie musisz robić. Promocyjne kartki dostępne są w ograniczonej ilości, także kto pierwszy ten lepszy. Akcja będzie trwała do końca wyczerpania zapasów i co ważne: kartki dostępne są w zestawie z kopertą kraft 110g.

*Do ceny za kartki świąteczne należy doliczyć 10 PLN za przesyłkę (list polecony, priorytetowy).

WZORY OBJĘTE PROMOCJĄ

Jakie wzory obejmuje promocja? Przede wszystkim 3 motywy zwierzęce, które powstały na początku istnienia działalności, tj. w 2017 roku. Już wtedy wiedziałam, że oprócz zaproszeń i dodatków weselnych, będę chciała dać możliwość zakupu również kartek okolicznościowych. Piesek, kot oraz ptak są wyjątkowe z dwóch względów:

  • wydruk odbył się na wycofanym już papierze bawełnianym 350g;
  • zadruk kartki jest dwustronny – w środku ma napis oraz motyw przewodni.

Kartka „Winter Bird”, „Springer Spaniel” oraz „Curious Cat” dostępne są za 7 PLN / sztuka. Uwaga! Uwaga! Kot i ptak zostały także wydrukowane na papierze akwarelowym, w bardzo ale to w bardzo ograniczonym nakładzie i są za piątaka. Jeśli jesteście zainteresowani piszcie wiadomość e-mail na kontakt@designyourwedding.pl

PS. Kartki posiadają miejsce do samodzielnego wpisania życzeń.

Wyprzedaż kartek świątecznych _ Design Your Wedding (3)

Kolejne promocyjne wzory obejmują 4 ilustracje, w tym „Christmas Gifts”, stworzona na potrzeby warsztatów pakowania prezentów, organizowanych w grudniu 2019 roku. Tradycyjna wersja jemioły „Christmas Kisses”, kubek z gorącym kakao i piankami „Christmas Mug” oraz bezglutenowy szał „Gluten-Free Christmas”Kartki dostępne są za 5 PLN / sztuka.

  • zadruk kartek jednostronny;
  • środek pusty do samodzielnego wpisania życzeń.

Wyprzedaż kartek świątecznych _ Design Your Wedding (4)