Blog

Design Your Wedding / Papeteria  / Zaproszenia na ślub “Zakochane Liski”
zaproszenia liski design your wedding

Zaproszenia na ślub “Zakochane Liski”

Zaproszenia na ślub „Zakochane Liski” rozczulają nas nieustannie! Uwielbiamy realizować projekty indywidualne, które w pełni spełniają pragnienia przyszłych nowożeńców.

Gdybym miała wskazać najbardziej uroczą kartkę z życzeniami w całym arsenale kartek to zdecydowanie byłyby to liski. Musicie same przyznać – oryginalności im nie brakuje! Dlatego też na prośbę jednej z Was przygotowałyśmy zaproszenia z dobrze Wam znaną parą roku.

zaproszenia na slub zakochane liski Design Your Wedding

Delikatne, pastelowe zaproszenia

Zaproszenia na ślub “Zakochane Liski” oprócz standardowej ilustracji zostały wzbogacone o kwiatowy dekor, który nadaje dodatkowy boho styl. Malutkie, skromne serduszka idealnie oddzielają tekst, a umieszczony cytat wewnątrz zaproszenia sprawia, że łzy same cisną się do oczu. 

Kornelii i Oliwierowi zależało na tym, by zaproszenia pozbawione były dodatkowych kart. Dlatego postanowiliśmy zrealizować inną niż dotychczas formę i postawić na składane zaproszenia, dzięki czemu wszystkie informacje są na swoim miejscu.

zaproszenia slubne zakochane liski Design Your Wedding

Delikatna ilustracja lisków, a także specjalny dekor miały tylko podkreślić luz całej uroczystości i pokazać, że to właśnie miłość jest dla nich najważniejsza. Nie wiem, jak Wy ale ja się z nimi zgadzam w 100% i już nie mogę doczekać się projektu pasujących dodatków weselnych!

W tej realizacji nie znajdziecie ani rebusów ani wierszyków ani drobnych adnotacji na temat oczekiwanych prezentów – Kornelia i Oliwier pozostawili wolną rękę gościom. Jak sami stwierdzili: najważniejsza jest obecność.

Ekologiczne zaproszenia ślubne

Temat ekologii również i przy tych zaproszeniach został poruszony. Zarówno nam, jak i Młodej Parze zależało, by zaproszenia były, jak najbardziej zbliżone do ekologicznych rozwiązań. Stąd też pomysł na wykorzystanie przyjaznego dla środowiska papieru. Papier o gramaturze 260g całkowicie nadaje się do recyklingu i biodegradacjiTo, co jest charakterystyczne dla tego rodzaju papieru to lekkie, filcowe ślady, zapewniające miękki, łagodny i przyjemny dotyk! 

zakochane liski zaproszenia slubne design your wedding

My czekamy na efekt końcowy w postaci zachwytów gości nad otrzymaną papeterią, a Was zapraszam do spokojnego obejrzenia kilku zdjęć uwieczniających te małe cuda, które powstały. Z kolei dla wszystkich mam dobrą wiadomość: zaproszenia na stałe wzbogaciły nasze kolekcje ślubnych zaproszeń


Zaproszenia ślubne „Zakochane Liski”


zaproszenia liski design your wedding