Blog

Design Your Wedding / Bez kategorii  / Życzenia na Dzień Matki 2020
życzenia na Dzień Matki Design Your Wedding

Życzenia na Dzień Matki 2020

Z okazji zbliżającego się święta wszystkich mam 26. maja, przygotowałam specjalny wpis, w którym znajdziesz najpiękniejsze życzenia na Dzień Matki. Pomysłów na uhonorowanie tego wyjątkowego święta może być wiele, lecz bez wątpienia najważniejsze jest to, co masz w sercu i co chcesz przekazać. 

Z tego oto miejsca chciałabym wykrzyczeć głośne BRAWO dla wszystkich Mam w naszym życiu. Brawo dla babć, macoch, teściowych, matek chrzestnych, ciotek, żon, partnerek, sióstr, przyjaciółek, koleżanek, mentorek. Możliwe, że i Ty znasz przynajmniej kilka matek, które również zasługują na wielkie brawa w dniu ich święta. Pomyśl o nich 26. maja i przygotuj specjalne życzenia. Uwierz mi, że wystarczy kilka pięknych słów, by sprawić, że czyjś dzień stanie się piękniejszy.

***

Moja Mama jest najlepszą (i najwytrwalszą haha) przyjaciółką, bohaterką, mentorką życiową. Zna mnie na wylot i obojętnie gdzie bym była na świecie, zawsze czuje, co się ze mną dzieje. Ma niesamowitą intuicję i uśmiech, którym zaraża wszystkich dookoła. To ona z ogromnym zaangażowaniem tworzy dom i za swoimi dziećmi skoczyłaby w ogień. Jaka jest Becia? Waleczna, kochająca, szczera.

Kiedy ktoś wiele dla nas znaczy i zajmuje specjalnie miejsce w naszym życiu, ciężko jest znaleźć odpowiednie słowa, które mogłyby to przekazać. Dlatego postanowiłam stworzyć listę pięknych i szczerych życzeń z okazji Dnia Matki, które możecie przekazać swoim bliskim. Ze względu na panujące obostrzenia, proponuję wypisać życzenia na tradycyjnych kartkach, które dołączycie do drobnych prezentów.

Kartka z życzeniami Kochanej Mamie Monstera Design Your Wedding

Kliknij w banner i przenieś się do sklepu

Krótkie życzenia od serca

Wybierając życzenia na Dzień Matki warto w pierwszej kolejności postawić na to, co macie w sercach. Wiem, że nie każdy ma prawdziwy dar do pisania, dlatego przygotowałam kilka szablonów, na których możecie się wzorować.

***

„Kochana Mamo,

to Ty nauczyłaś mnie akceptacji, tolerancji, odwagi i współczucia. Dziś jestem Ci bardzo wdzięczna za to, kim jestem.”

***

„Kochana Mamo,

kwiaty, które właśnie trzymasz w dłoniach to tylko odrobina uznania dla wszystkiego, co dla mnie zrobiłaś przez te wszystkie lata.”

***

„Mamo,

jesteś moją największą inspiracją. Dziękuję za wszystko, a w szczególności za wsparcie w moich życiowych wyborach oraz uczynienie mnie najlepszą wersją siebie.”

Kocham Cię mamo za kartka z życzeniami Design Your Wedding

Kliknij w banner i przenieś się do sklepu

Życzenia dla świeżo upieczonych Mam

Bycie świeżo upieczoną mamą może być jednocześnie przerażające i wspaniałe. Mówiąc jej, jak bardzo w nią wierzysz, z pewnością sprawi, że jej dzień stanie się piękniejszy. Sprawdź nasze krótkie propozycje.

***

„To początek nowej, ekscytującej podróży odkrywania uroków macierzyństwa. Z tej okazji przesyłam uściski dla Ciebie i maluszka. Wspaniałego, pierwszego dnia Matki!”

***

„Jesteś wspaniałą żoną i wkrótce staniesz się równie wspaniała mamą! Szczęśliwego pierwszego Dnia Matki.”

***

„Bycie mamą potrafi być prawdziwym cudem. Magią, która zmienia życia twego sens. Chociaż macierzyństwo bywa również trudem, tajemnicą szczęścia – każda chwila jest. Dziś gdy jesteś blisko najpiękniejszej z nich, gdy wkrótce doświadczysz wielkiego spełnienia. Życzymy Ci tego z całych naszych sił, by prawda się stała wcieleniem marzenia. Miej siłę, energię do podboju świata, niech dziecko najlepszym będzie przyjacielem. Wychowuj je czule i wspieraj przez lata, niech nic Was nie dzieli, za to łączy wiele. Bądź taką, co budzi się rano z uśmiechem, taką, co zasypia pełna szczęśliwości. Rozkwita, gdy „mamo” odbija się echem, ma wielkie poczucie matczynej wartości. Z tej to okazji ślemy szczerych życzeń słowa! Niechaj ta Wasza pociecha dziś nowa, radośnie jak kwiatek w pogodny dzień lata,
niechaj się chowa w zdrowiu, długie, długie lata.

Życzenia wierszyki = wyjątek od reguły

Zazwyczaj jestem przeciwniczką wszelkich rymowanek, choć na niektóre z nich przymykam oko. Jeden z przykładów macie powyżej – jest wyjątkowo piękny!

***

„Z okazji Twojego dnia Mamo, za wczoraj i dziś, zawsze tak samo. Każdym czułym serca uderzeniem i każdym z niego płynącym życzeniem zdrowia, sił i codziennej radości wraz ze słowami największej wdzięczności. Za wszystkie dla mnie trudy i starania składam Ci dzisiaj podziękowania.”

***

„Dziękuję Ci za drobiazgi, zwyczajne sprawy, których się zwykle nie docenia. Błahostki, gdy spogląda się na nie z perspektywy codzienności, a zarazem rzeczy urastające do nieogarniętych umysłem rozmiarów, jeśli wziąć pod uwagę wszystkie lata dzieciństwa.”

tradycyjne kartki z życzeniami design your wedding

Kliknij w banner i przenieś się do sklepu

Tradycyjne kartki z życzeniami

Jestem fanką kartek okolicznościowych, nie tylko ze względu na to, że regularnie pojawiają się w sklepie. Kartki stanowią prawdziwą pamiątkę i są swoistym dopełnieniem prezentów, nawet tych drobnych. Gwarantuję, że własnoręcznie wypisane życzenia są wiele warte, dla osoby obdarowanej. I nieważne czy dołączacie do kartki ciastka, kwiaty, balony czy większy prezent. Liczy się gest i słowa od serca.

Mamy czasy, takie jakie mamy i zapewne większości z nas pozostaną życzenia składane telefoniczne, ale mam na to sposób! Spójrzcie na lokalne firmy, które znajdują się blisko domów Waszych mam. Mogą to być kwiaciarnie lub cukiernie. Założę się, że większość z firm realizuje dowozy pod same drzwi. Jeżeli zaś zależy Wam na samych życzeniach to wybierzcie, kartki z naszego sklepu. Zupełnie za darmo wypiszemy za Was życzenia, ładnie spakujemy pakunek i nadamy do Waszych Mam, bez konieczności płacenia podwójnie za przesyłkę.

Na zachętę dodam, że kartki zilustrowane i wydrukowane zostały w Polsce. Celem naszej firmy jest dbanie o środowisko, dlatego postanowiliśmy wykorzystać ekologiczne papiery, które są charakterystyczne w dotyku i dość grube. Gramatury zaczynają się od 260g/m2. Z resztą – ten kto dotykał naszych papierów wie, że stawiamy na wysoką jakość!

Do kartek dołączamy koperty kraft, lub kolorowe, a zakupu możecie dokonać online. Jeśli macie uwagi to śmiało piszcie, a jeśli chcecie być na bieżąco z moim gadulstwem i nowościami to koniecznie obserwuj konto na Instagramie.