Blog

Design Your Wedding / Bez kategorii  / URLOP 1-25 lipca 2021 I Design Your Wedding
Design Your Wedding URLOP 1-25 lipca

URLOP 1-25 lipca 2021 I Design Your Wedding

Nadszedł czas wakacji, a tym samym urlop również w pracowni Design Your Wedding, który przypadł na miesiąc lipiec. Tym samym w dniach 1-25 lipca może być z nami utrudniony, a wszelkie zamówienia na zaproszenia ślubne i dodatki weselne* będziemy realizować od 26 lipca. Jak będzie wyglądał proces zamówień?

  • Realizacja zamówień do sklepów stacjonarnych bez zmian.
  • Realizacja zamówień na kartki okolicznościowe dla klientów indywidualnych:

wysyłki odbywać się będą 2 razy w tygodniu (po uprzednio ustalonym przez nas terminie);

wysyłki odbywać się będą tylko za pomocą Poczty Polskiej listem priorytetowym (czas dostarczenia od dnia nadania 3-4 dni robocze);

w trakcie urlopu nie ma możliwości ingerencji w projekt, tj. nie wprowadzamy zmian graficznych. Usługa ta będzie możliwa po 25 lipca.

UWAGA! Pierwsza wysyłka podczas urlopu, nastąpi w poniedziałek, 12-go lipca. Warunkiem wysłania zamówienia jest potwierdzenie wykonania przelewu lub zaksięgowanie kwoty na koncie.

Jednocześnie przypominamy, że czas realizacji zamówień zaproszeń gotowych to 10-15 dni roboczych, czas realizacji zamówień zaproszeń indywidualnych to 30-45 dni roboczych.

  • Realizacja zamówień dodatków weselnych WSTRZYMANA do dnia 25 lipca Z WYJĄTKIEM Par Młodych, które w sezonie 2021/2021 zrealizowały u nas zamówienie na zaproszenia ślubne. W przypadku gdy Pary Młode zrealizowały zamówienie na zaproszenia ślubne w sezonie 2020/2021 termin realizacji bez zmian.

Wynajem samochodu na ślub pozostaje bez zmian. Zapraszamy do rezerwacji terminów w sezonie 2021/2022.

Design Your Wedding URLOP 1-25 lipca