Blog

Design Your Wedding / Papeteria  / JESIENNE ZAPROSZENIA
jesienne zaproszenia design your wedding_pl

JESIENNE ZAPROSZENIA

Grecki filozof – Heraklit z Efezu – powiedział: „jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana”. Słowa te idealnie pasują do przepięknej aury, jaką roztacza wokół siebie jesień. Delikatne, swobodnie opadające akwarelowe listki przypominają nam o niesamowitym wpływie Matki Natury na nasze życie. Jesień to czas, w którym na nowo poznajemy siebie, celebrujemy wspólnie spędzone chwile, a także tworzymy ciepły i przytulny dom, do którego z chęcią wracamy. Jesienne zaproszenia z kolekcji „Autumn leaves” staną się uzupełnieniem Waszej uroczystości.

***

Jesienne zaproszenia z kolekcji „Autumn Leaves” idealnie sprawdzą się podczas ślubów organizowanych na przełomie września i października. Zarówno małe, delikatne listki, jak i preferowane prezenty wykonane są techniką akwarelową, która daje niepowtarzalny efekt lekkości. Więcej o akwarelach przeczytacie w tym wpisie (klik).

Zaproszenia drukowane są na ekologicznym papierze typu bawełna – papier jest śnieżnobiały i rewelacyjny w dotyku dzięki swojej lekko chropowatej fakturze. W połączeniu z akwarelowymi dodatkami utrzymanymi w minimalistycznym stylu kolekcja pozostaje elegancka, delikatna i zachwycająca.

Na szczególną uwagę zasługuje dwustronna karta, na której przedstawione są preferowane prezenty. Jest to oryginalna alternatywa dla tych, którzy przeciwni są tradycyjnym wierszykom. W przypadku kolekcji „Autumn leaves” zastąpiłyśmy kwiaty – książką. Skromne ilustracje muśnięte akwarelą, wspaniale komponują się z pozostałymi elementami.

DesignYourWedding_jesienne_zaproszenia_autumn_leaves_v1DesignYourWedding_jesienne_zaproszenia_autumn_leaves_v2

Podstawowy zestaw zawiera:

Dwustronne zaproszenie oraz dwustronną kartę przedstawiającą preferowane prezenty & RSVP. Całość przewiązana jest białym lub brązowym sznurkiem. Tak przygotowany zestaw włożony jest w ekologiczną kopertę.

Rozmiar:

Zaproszenia drukowane są w formacie A5 (złożony arkusz A4). Dzięki takiemu zabiegowi wszystkie elementy wchodzące w skład zaproszenia (tekstowe oraz graficzne) są doskonale widoczne, a także czytelne. Natomiast samo zaproszenie włożone do ramki, stanowić będzie wspaniałą pamiątkę.

Modyfikacje:

Zestaw w zależności od preferencji Pary Młodej może ulec modyfikacjom zarówno graficznym, jak i tekstowym.

Zachęcamy do zamówienia próbek (klik). To doskonała okazja, by dokładnie zapoznać się z proponowanym przez nas wzorem, papierem, a także dodatkami.

DesignYourWedding_jesienne_zaproszenia_autumn_leaves_v3

DesignYourWedding_jesienne_zaproszenia_autumn_leaves_v4

DesignYourWedding_jesienne_zaproszenia_autumn_leaves_v5

DesignYourWedding_jesienne_zaproszenia_autumn_leaves_v6

DesignYourWedding_jesienne_zaproszenia_autumn_leaves_v7

***

Jeśli podoba Ci się kolekcja koniecznie zostaw komentarz.

Z chęcią poznamy Twoją opinię!