Blog

Design Your Wedding / Papeteria  / Rebus ślubny do zaproszeń
Rebus ślubny do zaproszeń Design Your Wedding

Rebus ślubny do zaproszeń

Rebus ślubny do zaproszeń to wspaniała alternatywa do tradycyjnych wierszyków dołączanych do papeterii. Wino zamiast kwiatów? Koperta zamiast prezentów? Sprawdź nasze propozycje!

Rebus ślubny do zaproszeń to nic innego, jak ilustrowane piktogramy, drukowane najczęściej na dołączanych karteczkach A7 lub wewnątrz zaproszenia. Tak, jak w przypadku wersji otwieranej papeterii, m.in. we wzorze Białe Kwiaty. Osobiście nie jestem fanką wierszyków, chyba, że nie są przaśne 😉 lub tylko delikatnym, dodatkowym wyjaśnieniem tego, co znajduje się w rebusie. Dlatego rysowana opcja jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem! To ona daje znać gościom w bardzo prosty i zrozumiały sposób, czego oczekujecie w ramach prezentów. Wszak nie zawsze musi być to wino, mogą to być gry planszowe konkretnego producenta, zabawki dla Domów Dziecka, czy fundusze zbierane na Schronisko dla zwierząt. Pomysłów jest sporo!

***

Decydując się na stworzenie marki z papeterią ślubną i okolicznościową Design Your Wedding wiedzieliśmy od początku, że rebus ślubny musi wzbogacić naszą kolekcję zaproszeń. Wszak nie chcieliśmy żeby to były zwykłe, czarno-białe piktogramy. Co to, to nie! Rebuś ślubny do zaproszeń miał być elegancki, stylowy i pasować do papeterii, tak by tworzył ze wzorem całość, a nie jej odrębną część. Dlategoteż większość naszych zaproszeń ślubnych, posiada dopasowane rebusiki, które możecie kupić także oddzielnie, nie tylko z zaproszeniami. Obecnie mamy aż 31 wzorów rebusów ślubnych! Zdecydowanie jest w czym wybierać, a poniżej przedstawiamy Wam kilka wybranych propozycji i połączeń.

Rebus ślubny do zaproszeń Design Your Wedding (1)

Zamiast kwiatów wino, zamiast prezentów koperta

Najbardziej popularnym rebusem jest ten, w którym Para Młoda delikatnie sugeruje gościom, że zamiast kwiatów chciałaby otrzymać wino, a zamiast prezentu, np. z kolejnym, powtarzającym się sprzętem AGD – kopertę z gotówką. Tym samym mogą uniknąć krępującego pytania podczas wręczania zaproszeń ślubnych, jest to najłatwiejsza forma przekazania pożądanej treści. Ikonki przedstawione są w zabawny sposób, nienarzucający, pasujący do całej papeterii.

Na poniższych zdjęciach mamy rebus dopasowany do wzoru Różowe Goździki oraz Piwonia. Minimalistyczny rebus w kolorze czarno-białym, bardzo prosty, dopasowany do zaproszeń Magnolia, a także romantyczny rebus dopasowany do zaproszeń Motylki. Spójrzcie tylko na te urocze motyle, które przysiadły na butelce wina, czy prezencie! Tak, jak już wspomnieliśmy rebus ślubny do zaproszeń możesz kupić też oddzielnie.


CHCĘ KUPIĆ REBUS ŚLUBNY


Rebus ślubny do zaproszeń zamiast kwiatów wino Design Your Wedding

Zamiast kwiatów książka, gry planszowe lub kupon lotto

Wielokrotnie pisaliśmy, że zaproszenia ślubne są pięknym preludium do całej uroczystości. To one nadają ton i charakter, a także są swoistym drogowskazem dla gości. Dlatego też warto zadbać, by również i dodatkowe karty nie były schematyczne. Zamiast standardowego „zamiast kwiatów wino, zamiast prezentu koperta”, można dać inną wskazówkę, która będzie odpowiadała zainteresowaniom Pary Młodej.

W poniższym zestawieniu mamy rebus dopasowany do zaproszeń Classic I, czarno-biały, w ramce, w którym to Para Młoda prosi o książki. Projekt indywidualny wykonany na zlecenie z jeleniem, sarną, lasem i księżycem, w którym to rebus pokazywał prośbę o gry planszowe (konkretnego producenta). Do zaproszeń Greenery (najczęściej przez Was wybieranych) dodaliśmy rebusik z Pieskiem trzymającym miskę z pieniędzmi. Rebus ten oznaczał, że zwierzak zbiera pieniądze przekazane później na schronisko. I na konńcu mamy piękne połączenie rebusa z „wierszem”. Na jednej stronie wykorzystaliśmy rebus z przyborami szkolnymi z zaproszeń Piwonia (kolor różowy został zamieniony na czarno-szary), a z drugiej strony karteczki umieściliśmy tekst w ramce. Całość została dopasowana do zaproszeń Classic I i wydrukowana na grubym, premium papierze o gramaturze 300g.


CHCĘ KUPIĆ REBUS ŚLUBNY


Rebus ślubny do zaproszeń zamiast prezentów Design Your Wedding

Rebus ślubny do zaproszeń

Jak widzicie rebusy ślubne stanowią super uzupełnienie zaproszeń. Pięknie pasują z RSVP (potwierdzenie przybycia), podziękowaniami, informacjami, np. o noclegu, czy nawet z delikatnym objaśnieniem. Zamawiajać swoje wymarzone zaproszenia ślubne możecie dobrać rebus (nie każdy nasz wzór posiada rebusik, natomiast możemy go dla Was stworzyć za dodatkową opłatą graficzną). Możecie kupić go także oddzielnie, ponieważ wszystkie rebusy są w naszym sklepie internetowym. Link zostawiamy poniżej.

A jeśli masz w głowie projekt, który chcesz wykonać nic nie stoi na przeszkodzie żeby się z nami skontaktować! Pisz śmiało do nas na maila kontakt@designyourwedding.pl


CHCĘ KUPIĆ REBUS ŚLUBNY


***

Podoobał Ci się wpis? Jeśli masz jakieś pytania, koniecznie zadaj je w komentarzu pod rozmową. Zachęcamy też do obserwowania naszego konta na Instagramie.