Blog

Design Your Wedding / Papeteria  / ZIMOWE ZAPROSZENIA „NEEDLES”
zimowe zaproszenia slubne_ design your wedding.jpg

ZIMOWE ZAPROSZENIA „NEEDLES”

Zimowe zaproszenia z kolekcji „Needles” to wyjątkowy projekt, w którym zrezygnowaliśmy z ulotnych kwiatów na rzecz wiecznie zielonej sosny. Te przepięknie pachnące gałązki pokażą Waszą wytrwałość, szlachetność i szczerość. Igły mogą wydawać się nieprzyjazne, ale tak naprawdę są wyrazem siły natury, która w ten sposób przystosowała swoje dzieło do życia w trudnych warunkach. Jesteście wyjątkowi i nie pozwolicie się pokonać żadnym przeciwnościom? To będzie idealny wybór dla Was.

***

Zimowe zaproszenia z kolekcji „Needles”, a także dopasowane do projektu dodatki ślubne staną się piękną dekoracją Waszych zimowych ślubów! Widoczne elementy malowane są ręcznie w technice akwareli, a następnie skanowane i drukowane na wysokiej jakości papierze ekologicznym, typu bawełna 350g. Papier jest biały, bezwonny i charakteryzuje się lekko chropowatą fakturą.

Podstawowy zestaw zawiera:

  • Dwustronne zaproszenie malowane akwarelą w formacie A5 (złożony arkusz A4),
  • Dwustronną kartę z preferowanymi prezentami & RSVP w formacie A7 (105x74mm),
  • Ekologiczną kopertę (100g).

Jeżeli chcielibyście zamówić pojedyncze elementy z zestawu, to macie taką możliwość. Poszczególne ceny podane są na stronie projektu.


Zaproszenia i dodatki ślubne z kolekcji „Needles”


zimowe zaproszenia slubne_ design your wedding_v1

Proponowane przez nas dodatki ślubne dopasowane są do ogólnego motywu zaproszenia. Harmonogram uroczystości, drink menu, zawieszki na alkohol, mapki dojazdu… Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Jeśli nie znajdziecie interesujących Was produktów w naszej ofercie to śmiało piszcie!


Jak powstają nasze zaproszenia


zimowe zaproszenia slubne_ design your wedding_v3

Zestaw może ulec drobnym modyfikacjom zarówno tekstowym, jak i graficznym. Możemy dodać lub odjąć elementy, a także zmienić kolor. Każde zamówienie dokładnie z Wami omawiamy, by w 100% spełnić Wasze oczekiwania.


Zamów zaproszenia / zamów próbki


zimowe zaproszenia slubne_ design your wedding_v2

zimowe zaproszenia slubne_ design your wedding_v5

zimowe zaproszenia slubne_ design your wedding_v4