Blog

Design Your Wedding / DIY  / Pomysły na wieczór panieński DIY
Pomysły na wieczór panieński DIY _ Design Your Wedding

Pomysły na wieczór panieński DIY

Pomysły na wieczór panieński DIY to idealne rozwiązanie dla tych dziewczyn, które chcą spędzić czas w gronie najbliższych, tworząc coś własnymi rękami. Samodzielna organizacja takiego przyjęcia daje nam pełną swobodę chociażby w kwestii dekoracji, menu czy aktywności. Zwłaszcza te samodzielnie robione przynoszą wiele satysfakcji i radości, a stworzone przedmioty staną się piękną pamiątką z wieczoru panieńskiego. 

Organizacja wieczoru panieńskiego, niezależnie od miejsca, w którym się odbywa, wymaga kilku podstawowych punktów. Są nim oczywiście dopasowane dekoracje, menu, a także… dodatkowe aktywności, które z jednej strony służą integracji, a z drugiej tworzą ten dzień jeszcze bardziej niezapomnianym. Przygotowaliśmy dla Was kilka pomysłów na to, jak zaplanować czas wolny we własnym zakresie bez konieczności korzystania z zewnętrznych usług. Sprawdź nasze pomysły na wieczór panieński DIY.

***

Pomysły na wieczór panieński DIY _ Design Your Wedding

Pomysły na wieczór panieński DIY – malowanie szkła

Malowanie kieliszków, szklanek czy innych naczyń to kreatywna zabawa, która może wciągnąć na długi czas nawet osoby, które uważają się za nieartystyczne. Aby przygotować się do aktywności wybierz odpowiednie kieliszku lub szklanki, np. z IKEA które nadają się do malowania. Możesz wybrać szklane naczynia o różnych kształtach i rozmiarach, aby postawić na różnorodność. Ponadto przygotuj farbki odpowiednie do malowania na szkle. Takie farbki spokojnie znajdziesz na Allegro lub w PaperConcept. Oprócz farbek przydadzą się także pędzle oraz paletka. Możesz wybrać pędzle o różnych rozmiarach, aby móc tworzyć specjalne efekty czy postawić na detale. Przed rozpoczęciem malowania pamiętaj, aby najpierw oczyścić i dokładnie osuszyć kieliszki. Jeśli zajdzie taka potrzeba możesz użyć specjalnego środka do czyszczenia szkła, aby usunąć wszelkie tłuszcze utrudniające przyleganie farby. Jeżeli chcesz, aby Twoja praca utrzymała się na dłużej, przed malowaniem nanieś na powierzchnię odpowiedni podkład, dzięki któremu zapewnimy naszej pracy trwały efekt. Koniec z teorią, czas na praktykę!

@ciarahow

Birthday activities with the girls 🫶🏼💘💌 #girlsnight #diyproject #diy #diyideas #workshop #glasspainting #glassart #painting #summervibes #summerdrink

♬ original sound – ciara

źródło: ciarahow

@sofia_boman

most therapeutic activity ever 🌈💕 #diy #diyproject #glasspainting #fyp #foryou #fördig

♬ original sound – 🫂

źródło: Sofia Boman

@josefinestridhs

This is your sign🌼🌸🍒🍊#diyproject #diy #paintglass #glasspainting #fyp #foryou #fördig #painting #summeractivities #springcrafts

♬ Brockley – Totally Enormous Extinct Dinosaurs

źródło: Josefinestridh

Pomysły na wieczór panieński DIY – malowanie świec

Kolejnym kreatywnym pomysłem jest malowanie świec w różnych kształtach, które spokojnie znajdziecie w IKEA. Tym razem potrzebować będziesz farbek, które nadadzą się do malowania wosku. Możesz użyć farbek akrylowych lub woskowych, które uzyskasz m.in. roztapiając kolorowe tealighty. Upewnij się, że masz szeroki wybór kolorów, aby umożliwić tworzenie różnorodnych wzorów i motywów. W tym przypadku również zaopatrz się w paletę i pędzle. Przed przystąpieniem do malowania oczyść powierzchnię świec, upewniając się że jest ona czysta i sucha. Jeśli chcesz, aby malowanie było trwałe i odporne na ścieranie, możesz zabezpieczyć świece przed zmywaniem farby. Możesz użyć specjalnego spreyu do utrwalania farby na wosku.

@okpait

painting candles & g&t’s 🕯️🍹

♬ telepatía – Kali Uchis

źródło: okapit

@eva.koper

girls night at home 🫶🏼 #candlepainting #painting #candle #girlsnight

♬ original sound – 🩻🧿🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿

źródło: Eva Koper

@daenaking

Girls night at home. 🫶🏼 #candlepainting #candle #candles #painting #girlsnight #fyp #foryoupage #foryou #fy

♬ original sound – 🩻🧿🏴󠁧󠁢󠁳󠁣󠁴󠁿

źródło: daenaking

Pomysły na wieczór panieński DIY – malowanie bawełnianych toreb

Chcesz jeszcze bardziej spersonalizować zabawę i jednocześnie sprawić, że każda z dziewczyn będzie miała swój własnych prezent po zakończonym wieczorze panieńskim? Malowanie bawełnianych toreb łączy w sobie wspomniane 2w1! Znajdź bawełniane torby, np. na Allegro o możliwie gładkiej teksturze bez zdobień. Sprawdzą się zarówno beżowe, jak i białe. Przygotuj farbki, które nadają się do malowania na tkaninie, jak np, te z PaperConcept. Są to specjalne farby przeznaczone do malowania na bawełnie. Oprócz pędzli i paletek możesz przygotować także dodatkowe materiały, takie jak stemple, taśmy malarskie czy różne szablony. Pozwoli to na tworzenie różnych (często efektownych) wzorów na tkaninie.

@demilakenm

#totebags #designs #bachelorette #totebagpainting #crafts

♬ Love You So – The King Khan & BBQ Show

źródło: demi moore

@jimenadelrio

Tarde de actividad!! 🌈🛍✨ #fyp #fypシ #parati #totebag

♬ About Damn Time – Lizzo

źródło: jimena

@officialkathie

@.lisas.vlogs 🫶🏻 insta: vlogs.kathie

♬ Beige – Audiotree Live Version – Yoke Lore

źródło: kathie

Pomysły na wieczór panieński DIY – malowanie na płótnie

Malowanie przy winie ale w zaciszu własnego domu? Tak, proszę! Malowanie na płótnie będzie znacznie droższym wydatkiem, ale przyniesie tyle samo dobrej zabawy! Czy ktoś oprócz nas jest w team #aesthetic? 😉 Do malowania na płótnie potrzebujesz mini sztalugi, płótno, dowolne farby, np, akwarelowe i koniecznie podkład aby nie pobrudzić przestrzeni. Ograniczać Was będzie tylko wyobraźnia.

@tessleuck

Girls night canvas painting! ✨💗🎨 #canvaspainting #canvasart #girlsnight #hostingideas #girlsnightideas #desmoines

♬ spring musical – 💌💌

źródło: Tess Leuck

@emilyrogs

girls night idea: diy paint and sip 🎨🥂 set up with me ✨🍊 #girlsnight #aestheticvibes #hostingideas #paintandsip

♬ original sound – EX7STENCE™

źródło: emily rogs

@katyiwanski

Porch paint and sips might be my new favorite girls night 🥹💕 Painted canvas art and drank rosé with my favorite people 🎨 #paintandsip #girlsnightideas #girlsnightinspo #dinnerparty #canvaspainting

♬ spring musical – 💌💌

źródło: katyiwanski

***

Powyższe przykłady mają posłużyć Wam za inspirację tego, jak można kreatywnie spędzić czas. Czy któraś z nich szczególnie Wam się spodobała? Dobra muzyka, jedzenie, farby w dłoń i dużo śmiechu! Na ten czas możecie wynająć też Instax, który utrwali Wasze wspomnienia. A więcej o tym, jak przygotować niezapomniany wieczór panieński przeczytacie w tym wpisie. Do zobaczenia na Instagramie!